Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Konference české PGA

08.11.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Konference české PGA se konala o víkendu 6. – 7.11. v Plzni. Na konferenci byl představen nový marketingový partner, firma Matrix Golf a byla oznámena nová, velmi smělá strategie působení této organizace, sdružující české profesionální hráče golfu.Hlavním bodem konference PGA byla zásadní změna viditelnosti, upevnění autority a plné využití potenciálu prestižní značky PGA. Ve spolupráci s Matrixem zorganizují profesionálové v příštím roce obrovskou túru jedenácti třídenních turnajů profesionálů, s podstatně vyššími dotacemi, než tomu bylo doposud. Od koncentrovaných turnajů s vyšším prize money si PGA slibuje zkvalitnění účasti našich i zahraničních profesionálů a vznik u nás doposud neexistující skupiny výhradně turnajových profesionálů.

Nepočítá se ovšem pouze s turnaji. PGA bude nabízet zajištění akademií, tréninkových kempů pro děti a především se bude snažit o vybudování vlastního tréninkového centra PGAC. Z nejlepších hráčů bude vytvoořen nadstandardně podporovaný „PRO Team“, jehož úkolem bude posunout český profigolf směrem ke světovým standardům a sbírat co nejvíce úspěchu na naší a zahraniční scéně.

PGA spustila své nové webové stránky na nové adrese www.pga.cz, na kterých hodlá informační šíří a kvalitou obsahu předčít ostatní golfové servery.