Končí Tiger Woods s golfem?

09.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A
I když Tiger Woods patří mezi nejúspěšnější golfisty všech dob, vypadá to, že začíná pomalu ale jistě myslet na zadní vrátka. Od sportu si dal na neurčitou dobu pauzu a mezitím na Floridě projektuje vlastní restauraci.
Tu chce nazvat The Woods Jupiter: Sports and Dining Club. Slavnostní otevření by se mělo konat údajně již v říjnu letošního roku.

„Bude to skvělé místo, kde se budou moc setkávat přátelé, sledovat sportovní přenosy a vychutnávat výborné jídlo,“ řekl Woods pro USA Today a dodal: „Chtěl jsem, aby restaurace stála v místě, kde žiji, a kde to znám, proto jsem se rozhodl otevřít ji v Jupiteru na floridském Palm Beach County.“

Vypadá to, že se Woods postupně zaměřuje na jinou kariéru, než na tu sportovní. Na PGA Tour – Cadillac Championship, který se konal v miamském Trump National Doral, golfista vůbec nenastoupil a na veřejnosti se ukázal jen jako doprovod své přítelkyně nejúspěšnější lyžařce v historii Lindsey Vonnové.

Kromě podnikání v gastronomie se vítěz čtrnácti majorů vrhl i na projektování golfových hřišť: podílel se na El Cardonal v Mexiku. Bluejack National v Houstonu by měl otevřít letos.

Kdy se nejslavnější golfista světa objeví zase na turnaji, se neví. Woods prohlásil jen to, že se na hřiště vrátí jen tehdy, když bude zcela zdravý.

Odkazy: Tiger Woods Miami