Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kolik golfových míčů se vejde do kufru? Výherce tipovací soutěže převzal výhru, automobil Mazda 2

18.12.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tipovací soutěž Kolik golfových míčů se vejde do kufru Mazdy 2 byla jedna z doplňkových součástí  Dne otevřených dveří. Na více než padesáti golfových hřištích v celé republice je v rámci popularizace golfu  organizovala Česká golfová federace  Do kufru Mazdy 2 se vešlo 4.422 míčků. Automobil získal pan Petr Pecka z Českých Budějovic, jehož tip 4.425 míčků byl nejblíže skutečnosti. Ve čtvrtek, 18. prosince pan Pecka svoji výhru převzal.

Autopalace v Praze na Spořilově, čtvrtek 18.12.2008, půl desáté ráno.  V hale oddělení Mazda čekají na výherce pana Pecku zástupci Autopalace Zdenka Antlíková, Jiří Komrska, Daniela Pětovská,  Je zde také Veronika Krauskopfová, zástupce Czech Golf Consulting, dceřinné společnosti ČGF,  která pořádala Den otevřených dveří a vložené soutěže.

Po příchodu výherce, nezbytném kafíčku a právních formalitách došlo na předání výhry. Zbrusu nová, červená Mazda 2 čekala na svého nového pána a evidentně se mu líbila. Klíče od nového vozu obdržel z rukou zástupce pořadatele soutěže Veroniky Krauskopfové.

Mezi jednou a druhou formalitou jsme se pana Pecky otázali, jak dospěl ke svému tipu.
„Na Dni otevřených dveří v Českých Budějovicích jsem čekal na volné odpaliště s půllitrovým pohárem koly v ruce. Odhadoval jsem, kolik míčků by se do poháru vešlo. Když jsem se pak dozvěděl, jak velký je zavazadlový prostor Mazdy došel jsem násobením k počtu 4.425 míčků.“ sdělil výherce. Odchylka jeho odhadu byla pouhé 3 míče. 
„Golf je výnosný sport. Odpálil jsem pár míčů a už mám Mazdu“  žertoval Petr Pecka.

S novým autem pak vyrazil směr České Budějovice.

(foto: Ivan Paggio)