Spilková – týden charity a závodů

26.09.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková

Nejlepší česká hráčka má napilno. Po maturitě hrála Klára Spilková profesionální turnaj ve Francii a pár dní po něm se věnovala dvěma charitativním akcím. Týden završí víkendem za volantem veterána jako závodnice a pak zase poletí na další turnaj.

Spilková je jediná hráčka, která se charitě tolik věnuje. Vrací tak potřebným alespoň část toho, čím ji život bohatě obdařil.

 

 

Spolu

Spolu Olomouc – 24.9.2014
Spilková se ve středu v Olomouci zúčastnila čtvrtého ročníku turnaje nadace Spolu. Každý účastník si s Klárou Spilkovou mohl zahrát část jamky: počasí přálo, svítilo sluníčko a turnaje se účastnilo nejvíce lidí za polední roky. Součástí dne byla i tradiční akademie pro hendikepované děti. Ty se na Kláru každý rok těší, vřele ji uvítaly a při vyhlašování jí předaly dar v podobě nasbíraných šípků, aby se prý brzy uzdravila.
Po vyhlášení vítězů proběhla bohatá tombola. Po součtu výtěžku z tomboly, startovného a dalších přispění Nadace divoké husy se získala částka 240 000 Kč.

 

 

Lymfom Help – Dar naděje

Lymfomhelp  – 25.9.2014
Spilková je patronkou  sdružení  Lymfohlep, které poskytuje podporu a pomoc nemocným s maligním lymfomem a jejich blízkým. Sama Spilková s Monikou Dvořákovou se do registru dárců kostní dřeně zaregistrovalyloni v prosinci.
Spilková se sdružením Lymfom Help spolupracuje od roku 2012, kdy poprvé zaštítila benefiční golfovou tour Lymfom Help Golf Tour 2012 s podtitulem Dar naděje.

Lymfomhelp pořádá benefiční golfové turnaje, ve kterých si hráči se Spilkovou zahrají jednu jamku a mohou se vsadit o výsledek. Celý den strávila Spilková v Mladí Boleslavi na tříparové jamce č. 14, kde si kromě sázky mohli hráči mohli zakoupit míček s podpisem.Celkem se pro Lymfomhelp tímto způsobem vybralo 28 400 Kč.

Pop peripetiích s minulým promotérem pořádá nyní tyto akce společnost Bestalent Martina Bešty, hrajícího kapitána čerstvého vítěze Extraligy 2014 týmu Erpetu.

 

Prague Carslbad Classic – 26. – 28.9.2014
Carslbad Classic je prezentací historicky důležitých vozidel se zkouškami, které jsou nastaveny tak, aby rallye mohlo vyhrát i nejpomalejší vozidlo ze startovního pole. Závod je vyhlášen jako soutěž pravidelnosti a test spolehlivosti historických vozidel.
Spilková pojede s vlajkovou lodí automobilky Volvo, modelem 262 z let 1979

 

 

Nejbližším turnajem Spilkové je Lacoste Ladies Open de France 2. – 5.10.2014. Turnaj Lacoste bude česká hráčka hrát počtvrté.  Cutem prošla zatím jenom jednou v roce 2012.

Odkazy:Spolu OlomoucLymfomHelpPrague Carlsbad Classic … Stránky SpilkovéFacebook Spilkové

.