Klára Spilková v Maroku s novým kedíkem

19.03.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na turnaji Lalla Merym v marockém Agadiru bude příští víkend Kláru Spilkovou již doprovázet nový caddie,  Slovák Michal Engler. Hráčka se s kedíkem dohodli na zkušebních dvou turnajích. Pokud to bude fungovat, absolvují spolu celou sezónu. 
Mišo Engler je zkušený, dlouholetý caddy slovenské hráčky, členky české PGA Zuzany Kamasové, která loni  na Lalla Meryem zvítězila. První zkušební kolo s novou zaměstnavatelkou absolvoval Mišo Engler tuto sobotu na hřišti GC Hostivař a my jsme byli u toho. 
Klára nastoupila v bezvadně padnoucích červených kalhotách Chervo a bíločerné pruhované mikině na zip s kapucí téže značky. K oblečení perfektně padly bílé brogue boty s červenou špičkou a  patou.
Cvičné kolo vůbec nevypadalo jako nějaká zkouška. Mišo změřil vzdálenost Klárka odpálila , Mišo si hodil beg na záda a šli. Měřily se vzdálenosti, četly se greeny. Vtipkovalo se o tom jestli Klára bude rozumět slovenským výrazů jako je konár, který leží na zemi, nebo rušeň, který právě jel okolo, a čo je čudné.  Zjistili jsme, že Klára ví co je slovensky ťava, což se jí v Maroku bude určitě hodit. 
Klára byla ve výborné náladě, pobavily ji kolemjedoucí vlaky a hrála velmi uvolněně a velmi dobře.  Dvojici jsme opustili na čtvrté jamce, výsledky zkoušky, budou-li nějaké,  se dozvíme až o hodně později.

Klára odlétá se členy nového týmu do Maroka v pondělí ráno. Doprovázet ji budou asistentka Monika Dvořáková a caddy Mišo Engler. Na marocký Agadir má Klára ty nejlepší vzpomínky. Loni zde zazářila ve svém  prvním turnaji Ladies European Tour. Umístila se v Top Ten, na  parádním 7. místě. Své první vítězství v kariéře zde bude obhajovat právě Zuzka Kamasová.