Klára Spilková trénuje v Dubaji

07.03.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Po turnaji v čínském Mission Hills se naše nejlepší hráčka přesunula do Dubaje, kde v teple pokračuje v intenzivní přípravě na další turnaje Ladies European Tour. Klára nám z Dubaje napsala:

Z neděle na pondělí jsem se přesunula z Číny do Dubaje, kde pokračuje má golfová příprava. Pracuji tady na golfové technice a fyzické kondici.  Každý den jsem na hřišti Emirates Golf Club, kde se hraje v prosinci můj turnaj z LET – Omega Dubai Ladies Masters, tudíž je to velice přínosné tu trénovat.
Soustředím se na to, co mi nešlo v Číně, hlavně na patování. Je tady příjemné počasí na golf a po Číně je to příjemná změna, dát si normální jídlo v místním arabském bufetu například.  Zítra odlétám do Prahy a za 12 dnů letím na svůj první turnaj na ostro do Maroka na Lalla Meryem Cup, kam už se velmi těším.

Turnaj Lalla Meryem se hraje v marockém Agadiru od 22. do 25. března.  Evropská špička přihlášena není,  ale hrají obhájkyně loňského vítězství Zuzka Kamasová, Brewerton, vítězka z Prahy Schaeffer, Parker, Koch, Sandolo a další kvalitní hráčky. Turnaj má dotaci 325.000 eur

Odkazy: ..  EmiratesHřiště na sat. mapěStránky Kláry Spilkové