obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Klára Spilková se stala tváří Akademie Alexe Čejky

23.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

titulNaše nejlepší amatérská hráčka, patnáctiletá Klára Spilková  byla představena jako tvář Golfové akademie Alexe Čejky. Akademie je v provozu již druhý rok v Prague City Golf Clubu  na pražské Zbraslavi.

 Klára Spilková ukončí v létě základní školu a od září nastoupí na Gymnázium Oty Pavla v Radotíně, nedaleko  zbraslavského hřiště. „Kláře toto rozhodnutí přinese bezesporu efektivní spojení studia a golfové přípravy,“ řekl otec české golfistky Petr Spilka.
Spilková zůstává členkou Golf Clubu Erpet Praha, který ji vychoval a svěřenkou trenéra Pavla Niče, který ji trénuje od jejích devíti let.
Řediteli akademie Tomáši Slavíčkovi se podařil vynikající „úlovek“. Klára Spilková dosahuje vynikajících sportovních úspěchů doma i v zahraničí. Mladá, hezká, komunikativní, společensky a mediálně atraktivní dívka bude dobrou vizitkou Čejkovy akademie. Bude vynikajícím příkladem dětem, které akademii absolvují.
Tomáš Slavíček se netají vysokými ambicemi akademie. Výukový program je kvalitní a bohatý, nechybí pobytové kempy ve Španělsku a Jižní Africe. Výuku budou provádět  velmi dobří trenéři a cvičitelé pod vedením Head-Pro Petra Štrougala, jednoho z nejlepších trenérů české PGA.
Jednou z ambicí akademie je vychovat hráče pro první golfovou olympiádu.
„Cílem akademie je naučit golf desítky a ne-li stovky dětí, které pak budou tvořit kvalitní hráčskou základnu klubu,“  řekl majitel areálu a prezident klubu Vladimír Motlík.

Odkazy:    Prague City Golf Club     Otevření hřiště s exhibicí Čejky a Spilkové