Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Klára Spilková se stala tváří Akademie Alexe Čejky

23.03.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

titulNaše nejlepší amatérská hráčka, patnáctiletá Klára Spilková  byla představena jako tvář Golfové akademie Alexe Čejky. Akademie je v provozu již druhý rok v Prague City Golf Clubu  na pražské Zbraslavi.

 Klára Spilková ukončí v létě základní školu a od září nastoupí na Gymnázium Oty Pavla v Radotíně, nedaleko  zbraslavského hřiště. „Kláře toto rozhodnutí přinese bezesporu efektivní spojení studia a golfové přípravy,“ řekl otec české golfistky Petr Spilka.
Spilková zůstává členkou Golf Clubu Erpet Praha, který ji vychoval a svěřenkou trenéra Pavla Niče, který ji trénuje od jejích devíti let.
Řediteli akademie Tomáši Slavíčkovi se podařil vynikající „úlovek“. Klára Spilková dosahuje vynikajících sportovních úspěchů doma i v zahraničí. Mladá, hezká, komunikativní, společensky a mediálně atraktivní dívka bude dobrou vizitkou Čejkovy akademie. Bude vynikajícím příkladem dětem, které akademii absolvují.
Tomáš Slavíček se netají vysokými ambicemi akademie. Výukový program je kvalitní a bohatý, nechybí pobytové kempy ve Španělsku a Jižní Africe. Výuku budou provádět  velmi dobří trenéři a cvičitelé pod vedením Head-Pro Petra Štrougala, jednoho z nejlepších trenérů české PGA.
Jednou z ambicí akademie je vychovat hráče pro první golfovou olympiádu.
„Cílem akademie je naučit golf desítky a ne-li stovky dětí, které pak budou tvořit kvalitní hráčskou základnu klubu,“  řekl majitel areálu a prezident klubu Vladimír Motlík.

Odkazy:    Prague City Golf Club     Otevření hřiště s exhibicí Čejky a Spilkové