Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Klára Spilková odlétá na Ping Junior Solheim Cup

14.08.2009 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková, hráčka týmu Evropy odlétá v sobotu do Chicaga na Ping Junior Solheim Cup. Ješte v sobotu večer absolvuje setkání s kapitánkou  Karin Koch a svými spoluhráčkami z týmu. V neděli a pondělí odehrají dívky cvičná kola, v úterý nastoupí do prvních čtyřher. Historický stav utkání dívčích juniorských týmů USA – Evropa je 2:2. Zatím vždy zvítězil hostitelský tým.

 

Klára Spilková, hráčka týmu Evropy odlétá v sobotu do Chicaga na Ping Junior Solheim Cup. Ješte v sobotu večer absolvuje setkání s kapitánkou  Karin Koch a svými spoluhráčkami z týmu. V neděli a pondělí odehrají dívky cvičná kola, v úterý nastoupí do prvních čtyřher. Historický stav utkání dívčích juniorských týmů USA – Evropa je 2:2. Zatím vždy zvítězil hostitelský tým. Tuto pro nás výjimečnou akci budeme sledovat zblízka. Server Golf.cz  vysílá do Aurory zvláštního zpravodaje a fotografa v jedné osobě Antonína Krčmáře.

Klára Spilková bude hrát za tým juniorek Evropy v kontinentálním utkání USA – Evropa. Na utkání se těší, i když se i trochu bojí.
„Velice se na turnaj těším, ale zároveň se trochu bojím. Nevím, jaké to tam bude. Udělám všechno pro dobrý výsledek,“ řekla Klára do telefonu.
Včera ještě trénovala se svým trenérem Pavlem Ničem na berounském hřišti, pilovaly se jednotlivé herní prvky. Dneska už žádný golf,  věnuje se přípravám na odlet.


Program Junior Solheim Cupu
Úterý, 18. srpna

7:30 – 8:20    čtyřhry  Four-Ball
13 – 13:50     čtyřhry  Foursome

Středa, 19. srpna
9 – 10:30    dvouhry
Odkazy ….. Aurora GCC …..  Hřiště na satelitní mapě …..  Stránka turnaje ….. Město Aurora