Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Klára Spilková na startu

26.03.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky, Rozhovory
A A A

Klára Spilková stojí na startu své profesionální kariéry. Příští čtvrtek bude hrát první ostrý turnaj Ladies European Tour v marockém Agadiru.  Kariéra profesionálního golfisty, kterou Klára příští zahajuje se  neobejde bez finančního zázemí a realizačního týmu. Klára Spilková má na sezónu finance zajištěny a svůj tým představila tisku  v rodném Erpet Golf Centru.

Celá sezóna Spilkové čítá zatím devatenáct plánovaných turnajů, které jsou rozděleny do čtyř herních bloků, mezi nimiž se Klára vrací domů pro odpočinek a trénink. Do první části spadá Maroko, Turecko, Německo a Slovensko.  Další účast Kláry Spilkové na turnajích bude určena dle jejího umístění na žebříčku Henderson Money List 2011.

Jako cíl sezóny si Klára stanovila  umístění v první třicítce.  Velmi by si přála hrát Evian Masters ve Francii, který je určen sedmdesátce nejlepších hráček a vítězkám turnajů. „Takže stačí vyhrát jeden turnaj“ prohlásila s úsměvem Spilková.

Realizační tým tvoří golfový trenér Pavel Nič, fitness trenér Mgr. Jiří Fiřt, psycholožka PhDr. Hana Jenčová a osobní asistentka a doprovod Aneta Zárubová.

Klára Spilková je zastoupena  agenturou Ingolf Alana Babického. Ingolf zastupuje v Česku a dalších zemích mezinárodní agenturu International Sport Marketing (ISM), která  pracuje  mimo jiné  pro Ernie Else, Lee Westwooda a další golfisty.

Oficiálními partnery pro rok 2011 tyto společnosti a subjekty: Česká Spořitelna, VOLVO, Powerbalance, Golfová Akademie Alexe Čejky na Zbraslavi, Titleist, Cross, T-Mobile, Jamie Sadock, ASC Dukla, Česká golfová federace, Redbull a Golf Shop.

Klára Spilková se stala tváří komunikace České Spořitelny k mladým a juniorům. Lenka Bogrová z České Spořitelny dodává: „Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat Kláru Spilkovou mezi ambasadory jednoho z našich strategických projektů. Nový koncept komunikace směrem k mladým a dětem v rámci sponzorských aktivit České spořitelny se rozběhne v dubnu a Kláru Spilkovou jsme jako jednu z tváří tohoto projektu zvolili z logických důvodů – jako historicky nejmladší hráčka, která se probojovala na Ladies European Tour, je tím nejlepším symbolem pro další mladé a talentované.
Po boku dalších významných nejen sportovních osobností se tak Klára bude objevovat v komunikaci i živě přímo na vybraných akcích na podporu nového projektu České spořitelny. Velmi se těšíme na tuto spolupráci a Kláře přejeme úspěšnou sezónu, ve které ji budeme také doprovázet.“¨

Souběžně s tiskovou byla spuštěna oficální internetová stránka www.klaraspilkova.com

Rozhovor s Klárou Spilkovou a Anetou Zárubovou


Sestřih tiskové konference


foto © Ivan Paggio 2011