Klára Spilková může v Číně vyhrát i módní cenu

27.02.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Březen je pro Ladies European Tour měsícem elegance, ta je jednou z hlavních hodnot LET. Tento měsíc navíc začíná túra zcela nově, turnajem World Ladies Championship, který se hraje na Mission Hills v Číně. Na turnaji nebude chybět ani Klára Spilková. Při příležitosti turnaje se budou udělovat i tři módní ocenění. V každé z kategorií, profesionálka, amatérka a profesionální tým, se bude udílet jedna cena.

Hráčka, která se bude zdát porotcům nejlépe oblečená a nejvíce trendy, bude oznámena hned po oficiálním udílení cen. Klára by podle všeho měla mít velké šance, nově spolupracuje s módní značkou Chervo a navíc má bratra módního návrháře.

Společnost Mission Hills ceny za eleganci vyhlásila, aby turnaj odlišila od ostatních a dodala sportovnímu klání trochu vzrušení a legrace. Aby módy nebylo málo následuje po turnaji týden módy Den Bosch Golf Fashion Week v Nizozemí, kde bude hrát nizozemská hráčka Chrisje de Vries. Bude se hrát na devět jamek a vítězka bude hodnocena nejen podle výsledků, ale i podle toho, co měla na sobě.

To není zdaleka vše, známý nizozemský módní designér, Addy van den Krommenacker, se rozhodl zahájit Golf Fashion Week, kde bude hrát Ladies European Tour důležitou úlohu. Túře tato spolupráce pomůže k mediálnímu zviditelnění. Některé hráčky také darovaly předměty do loterie na týdnu módy. Celá akce by měla být přenášena po celém světě. Dalším turnajem v březnu bude Lalla Meryem Cup v Agadiru, ale tentokrát na golfovém hřišti Golf de l’Océan. Ve stejném čase se zde koná i turnaj European Tour, Hassan II. Golf Trophy, a jak hráči, tak hráčky se budou moci zúčastnit několika gala událostí. V březnu LET také uvede magazín Golf Chic, kde plánuje zveřejnit novinky, rozhovory a foto-editorály s hráčkami.


Aneta Zárubová