ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Klára Spilková bude hrát turnaj Ladies European Tour na Slovensku

26.02.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

SpilkovaKlara308Nejlepší česká hráčka Klára Spilková obdržela nabídku pořadatele Ladies Slovak Open účastnit se turnaje,  který je součástí kalendáře Ladies European Tour.  Hráčka potvrdila, že nabídku přijala a turnaje se účastní.  Ladies Slovak Open se koná  na slovenských Tálích 27. – 30. května 2010.

Patnáctiletá  Spilková obdržela pozvánku na základě úspěchů v sezńě 2009,  ve které posbírala všechny domácí  a mnoho zahraničních titulů.   Je dvojnásobnou Mistryní České republiky na rány i jamky, dorosteneckou Mistryní Německa,  rakouskou a tureckou vicemistryní, francouzskou juniorskou vicemistryní, evropskou mistryní družstev do 16 let,  devátou hráčkou evropského amatérského žebříčku a hrála za evropský výběr Junior Solheim Cupu proti USA.

“Ano, nabídku jsem obdržela  před třemi dny a turnaje se účastním,”  sdělila do telefonu Klára Spilková, která právě končí soustředění s českou reprezentací ve Španělsku a přesunuje se na  Mezinárodní Mistrovství Španělska žen do Girony,  které se koná 3. – 7. března.

 

Počet přečtení: 1 443
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017