Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Klára Spilková bude hrát turnaj Ladies European Tour na Slovensku

26.02.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

SpilkovaKlara308Nejlepší česká hráčka Klára Spilková obdržela nabídku pořadatele Ladies Slovak Open účastnit se turnaje,  který je součástí kalendáře Ladies European Tour.  Hráčka potvrdila, že nabídku přijala a turnaje se účastní.  Ladies Slovak Open se koná  na slovenských Tálích 27. – 30. května 2010.

Patnáctiletá  Spilková obdržela pozvánku na základě úspěchů v sezńě 2009,  ve které posbírala všechny domácí  a mnoho zahraničních titulů.   Je dvojnásobnou Mistryní České republiky na rány i jamky, dorosteneckou Mistryní Německa,  rakouskou a tureckou vicemistryní, francouzskou juniorskou vicemistryní, evropskou mistryní družstev do 16 let,  devátou hráčkou evropského amatérského žebříčku a hrála za evropský výběr Junior Solheim Cupu proti USA.

„Ano, nabídku jsem obdržela  před třemi dny a turnaje se účastním,“  sdělila do telefonu Klára Spilková, která právě končí soustředění s českou reprezentací ve Španělsku a přesunuje se na  Mezinárodní Mistrovství Španělska žen do Girony,  které se koná 3. – 7. března.