Klára a její ozdoby, proč je nosí?

17.06.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Je samozřejmé, že se Klára Spilková připravuje na turnaje hodinami a hodinami na hřišti, drivingu, v posilovně a také u své vynikající psycholožky. Dobře si ale vybírá i to, co bude mít ten, či onen den na turnaji na sobě. Oblečení je pro ni jako pro každou ženu velmi důležité.

Nedávno si na turnaji Let Access ve Francii pořídila vysněné modré hodinky Icewatch, které nyní nosí neustále na ruce. „Hrozně se mi líbí, že jsou z gumy, jsou lehké a nevadí mi na ruce při hraní,“ svěřila se Klára. „Všímá si jich hodně lidí, jsou poměrně velké a jsou hodně vidět.“ Klára si je koupila ve městě Ciboure na jihu Francie, kde hrála turnaj La Nivelle Ladies Open a tak jí budou vždy připomínat, jak dobře se na něm umístila.

Na druhé ruce nosí náramek Power balance. Power balance je Klářiným partnerem, je tak jedinou hráčkou na Ladies Europen Tour, která tyto náramky oficiálně nosí. Martina Eberl, která je také ambasadorskou Power balance má nyní malé dítě a nehraje. . „Opět je mi náramek sympatický, že je z gumy, moc se mi líbí, střídám si barvy. Mám jich několik, nejradši mám růžový.“ Náramek má pomáhat člověku s rovnováhou a zvýšit výkonnost ve sportu. Klára říká, že jde především o pocit, jakmile je vám ve věcech, které máte na sobě dobře, tak dobře i zahrajete.


Aneta Zárubová