US Kids Golf Tour 2017 zahájena

02.05.2017 | Bestalent | publikováno v rubrice Novinky
A A A
thumb_IMG_8904_1024

US Kids Golf Darovanský Dvůr

US Kids Golf Tour 2017 zahájena. O víkendu se odehrála první dvě samostatná kola dětské US Kids Golf Tour 2017. Hrálo se v sobotu i v neděli na čarodějnice. Turnaje proběhly v resortu Darovanský Dvůr a zúčastnilo se jich na 70 mladých hráčů.

Až na chladnější rána vyšlo organizátorům počasí na jedničku a dětem se hrálo na výbornou. Tomu odpovídá i tempo nasazení. 18 jamkovou soutěž dokončovali hráči hluboko před časovými limity.

Turnaji vládli sourozenci
Bratři Sobotkovi se naladili na vítěznou vlnu už od rána a oba malí golfisti si odnesli domů medaile za vítězství ve svých kategoriích. Podařený víkend má za sebou i Sabrina Kulhánková, která přijela jako vítězka sobotního turnaje na Barboře a své nasazení zakončila vítězstvím nedělního turnaje US Kids Golf Tour. Za podané výkony patří velká gratulace jim i ostatním mladým účastníkům.

O zábavu měly děti postaráno i po hře. Po skvělých výkonech na golfovém hřišti se mohly nově těšit také na skákací hrad, který zajistil nový generální partner tour – Partners.

Další turnaj se koná již tuto sobotu 6.5. v Golf Resortu Karlštejn. Své děti můžete přihlašovat na stránkách www.cgf.cz. Před prvním přihlášením je potřeba se registrovat i do klubu U.S. Kids Golf.

Kalendář turnajů US Kids Golf Tour 2017

kalendář

Výsledky: … Kids Cup PátekTeens Cup PátekKids a  Teens Sobota