obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

US Kids Golf 2017 se rozšiřuje o další turnaje

12.04.2017 | Bestalent | publikováno v rubrice Novinky
A A A

USKIDS3Začíná další ročník dětské golfové soutěže US Kids Golf Tour. V rámci projektu „Buďte parťákem“ ji pořádá agentura Bestalent pod vedením Martina Bešty. Smyslem této dětské golfové tour, která se každoročně koná v několika desítkách zemí, je dát dětem od 4 do 21 let věku možnost účastnit se soutěží na stejné úrovni, jakou absolvují dospělí hráči, jen s rozdílem dětských odpališť. Turnaje, které podporují dětskou golfovou hru, mají v dětech vzbudit nejen soutěživého ducha, ale zachovat i radost ze hry a dobrý pocit z pohybu. Hráči jsou v soutěži  rozděleni do kategorií dle věku a pohlaví. Vítěz dané kategorie je vždy nominován na evropský šampionátu a na celosvětové finále.

Minulý rok si hráči mohli zahrát na několika místech České republiky v šesti turnajích a celé tour se zúčastnilo přes 200 dětí. Po ukončení bylo nominováno 21 mladých golfistů a golfistek, kteří nás letos pojedou reprezentovat do Skotska a USA.
Letos se oproti minulým ročníkům soutěž rozšíří z šesti na devět turnajů. Celá tour se započne v Darovanském dvoře v sobotu 29. dubna a tam také skončí v sobotu 2. září. Mezitím se odehrají turnaje na Karlštějně, v Písku, Mstěticích, Poděbradech, Brně a na Zbraslavi. Hráči i jejich fanoušci si tedy znovu přijdou na své. Budou si moci užívat krásně zelených greenů po dlouhé zimě a poměřit své síly s vrstevníky stejně nadšenými pro golf.

Přejeme si, ať je letošní ročník alespoň tak stejně dobrý, jako ten minulý. Ze všeho nejvíc nezapomínejme, že jde hlavně o radost dětí ze hry a motivaci k dalším výkonům.

kalendář

Pokud chcete své dítko přihlásit, je to stále možné na stránkách www.cgf.cz
Před prvním přihlášením do turnaje se prosím bezplatně registrujte do klubu U.S. Kids Golf.
Budeme se na všechny těšit 29. dubna v Darovanském dvoře!

Lucie Loudová
PR a komunikace
Lloudova1@gmail.com
+ 420 734 305 183

Martin Bešta
majitel agentury Bestalent
martin.besta@bestalent.cz
+420 777 880 004

 

.

 

 

.