Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kdo si chce zahrát s Tigerem?

23.12.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Také jste již měli někdy sen o tom, že přijdete na první odpaliště a tam na vás čeká smějící se Tiger Woods? Vypadá to, že organizátoři turnaje ve Spojených arabských emirátech jsou připraveni z této fantazie mnoha golfistů amatérů udělat realitu pro jednoho velmi šťastného golfistu.

European Tour oznámila, že organizátoři turnaje Omega Dubai Desert Classic nabízejí amatérským golfistům unikátní příležitost hrát po boku samotného Tigera Woodse během pro-amu na hřišti Emirates Golf Club, který se bude konat 9. února příštího roku.

Amatérští golfisté s platným handicapem můžou navštívit stránku turnaje www.golfindubai.org a registrovat se zdarma online. Losování o šťastlivce, který doprovodí Woodse spolu s dalšími dvěma amatéry v pro-amu, se uskuteční dva týdny před začátkem události.

Organizátoři o této příležitosti mluví jako o „životní šanci.“ Jejich tvrzení nelze nijak vyvrátit, Woods zcela evidentně hraje ve všech pro-amech na všech turnajích, ve kterých je zapsán, ale jak často se běžnému golfistovi poštěstí zahrát si s někým tak jedinečným, jako je právě Tiger. I když se zrovna v poslední době bohužel nenachází ve své nejlepší formě, bude to pro kohokoliv jistě výborná zkušenost.  

Je těžké uvěřit, že se může přihlásit „jakýkoliv amatér“. Zatím není jisté, do jaké míry bude mít nad průběhem pro-amu Woods kontrolu. Je také docela možné, že se mu do flightu zcela legálně přimotá nějaký golfový zvědavec, který mu hru okoření otázkami všeho druhu.  Je ale jen jedna možnost jak se toho dopátrat.


Aneta Zárubová