Na jaké hřiště v tomto roce?

04.01.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V letošním roce Vám na Golf.cz budeme postupně dle abecedy představovat vždy jedno hřiště nacházející se na území České republiky. Chcete vyzkoušet nové hřiště a nevíte které? Série těchto článků Vám zcela jistě pomůže!

V České republice se v této chvíli nachází 102 golfových hřišť. Z tohoto celkového počtu dvě, Čeladná a Konopiště, jsou 36 jamková. Dvojnásobný počet jich má 27 jamek. Třiačtyřicet hřišť se řadí do kategorie 18 jamkových. Nejpočetnější skupinu tvoří 9 jamková hřiště, jejich počet se vyšplhal na čtyřicet devět hřišť. A samozřejmě nesmíme opomenout 6 jamková hřiště, kterých je u nás přesně jako do kvarteta. S každým rokem počet golfových hřišť roste a dá se předpokládat, že tento trend bude pokračovat.

U každého z hřišť na Vás budou čekat základní informace, mapa hřiště, počet jamek, celková délka hřiště, atd. Občas se dozvíte i nějakou tu zajímavost či něco z historie.

Určitě se máte na co těšit!

.

Počet přečtení: 3 010
Komentáře
 • Yamic napsal:

  Skromny dotaz, predstaveni hriste budou formou PR clanku (obvykle formou rozhovoru) nebo to bude co mozna nejobjektivnejsi recenze nekoho, kdo bude rezorty objizdet a posuzovat soucasny stav, s komplexnim hodnocenim hriste a sluzeb s nim souvisejici? Uz je nejaka idea o koncepci tohoto serialu? Bude nekde nejaka specialni rubrika aby clovek mohl kdykoliv nahlednout a nemusel informace komplikovane vyhledavat?

 • smirak napsal:

  prosím, nešlo by používat normální číslovky? tento článek je jak zadání matematické úlohy :)
  a chtěl bych se zeptat, která hřiště jsou 27 jamková?
  díky

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  Reklama
  29.6.Západní ViQuicken Loans National
  29.6.Paris, FraOpen de France
  30.6.BeřoviceGolf.cz Open Tour
  2.7.AlfrédovGolf.cz Open Tour
  6.7.LondonderrDubai Duty free Irish Op
  13.7.Ayrshire, Aberdeen Asset Managemen
  TOPlist