Karolína Vlčková pojedenácté na Symetra Tour, poprvé neprošla cutem

12.07.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Donald Ross Classic at French Lick Resort, Indiana, USA ( 12. – 14.7.2018, -6 hodin)

Pátek – 2. kolo
Až v jedenáctém turnaji první sezóny v Symetra Tour narazila Karolína Vlčková na hranici cutu. Po kolech 76 a 72  nastřádala česká profesionálka šest ran nad par, pět úderů od postupové hranice (+1) a poprvé v sezóně předčasně končí.

Vedoucí hráčkou je Američanka Stephanie Kono (-8). Vede o ránu před Němkou Isi Gabsa (-7). O třetí místo (-6) se dělí Chung, Guce a Piccio.

Další pozice: 16. Ardina (-4), 23. Kwak, Thomas (-3), 29. Rosza, Meadow (-2).
Cutem neprošly: Haglund, Hurst, Wearn, Van Dam, Schechter, Lisa Maguire.

Leaderboard

.

Skorkarta Vlčkové – 2. kolo

SkorrataVlckoivaIndiana2k

„Tento týden nevyšel tak, jak bych si představovala, hned na začátku jsem naskočila na špatný vlak a zapomněla jsem vystoupit,“ píše Vlčková na svém Facebooku. „Tady je video dvou birdiků z druhého kola, abych si trošku zpravila chuť. Ready for the next one.“

Další turnaj Symetra Tour hraje Vlčková příští víkend v Rochesteru.  Danielle Downey Credit Union Classic má dotaci 150.000 dolarů, obhajovat bude Dánka Nanna  Koerstz Madsen.

.

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Čtvrtek – 1. kolo
Do jedenáctého turnaje vykročila Karolína Vlčková špatnou nohou. Šest bogey a jediné birdie znamenají 76 ran, pět nad par. Výsledek odeslal českou hráčku až na 120. místo (+5).
V pátek bude Vlčková muset srážet skore a bojovat o postup cutem. Ten je aktuálně na hodnotě +1.

V čele turnaje jsou čtyři hráčky se skore -5:  Číňanka Muni He, Američanka Haley Mills, Němka Isi Gabsa a další Američanka Sarah Schmelzel.

Další pozice:  8. Strom, Piccio (-3), 11. Meadow (-2), 20. Thomas (-1), 29. Bregman, Itturios (+1), 50. Ardina, Kwak,Yoktuan (+1), 71. Srisawang, Wearn, Rozsa, Leona Maguire (+2), 105. Van Dam (+4), 120. Schechter, Haglund (+5),  139. Lisa Maguire (+8).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

SkorrataVlckoivaIndiana1k

.

VlckovaDys1294

Karolína Vlčková

Úvod
Karolína Vlčková vstupuje do druhé poloviny turnajové sezóny Symetra Tour. Jedenáctý turnaj kalendáře Symetra Tour se odehraje v luxusním resortu French Lick v Indianě.  Turnaj má zatím nejvyšší dotaci série  225.000 dolarů, která přilákala nejlepší hráčky, první desítka žebříčku bude na startu kompletní.

Hřiště Donald Ross Course má par 71 a délku 5.880 metrů. Loni zvítězila Američanka Erynne Lee.

Karolína Vlčková vstoupí do turnaje z 34. místa žebříčku.

Odkazy:   French Lick Resort     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje  Facebook Vlčkové   Instagram Vlčkové