Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Valná hromada české PGA 2013

26.01.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V západočeské metropoli Plzni se v sobotu, 26. ledna, uskutečnila Valná hromada PGA Czech, české asociace golfových profesionálů. Valná hromada přijala 19 nových golfových profesionálů, z nich jednoho, Tadeáše Sedláčka,  jako Playing Pro. PGAC má k dnešku 267 členů. 
Vedle nutné agendy jako jsou Zprávy předsednictva, hospodáře  a hlavního metodika je velkou zajímavostí vznik Školního a zkušebního řádu PGAC podle koncepce PGAs of Europe. Nový řád přináší funkci garanta s minimální kvalifikací Head Pro, který pomáhat studentům ve studiu a také kontrolovat jejich činnost. 
Valná hromada rozhodla snížit kvorum pro schopnost usnášení konference z 30 na 20 procent. Na dnešní konferenci bylo přítomno 93 z 248 členů .

Byly uděleny diplomy novým plně kvalifikovaným profesionálů, kteří zakončili tříletý vzdělávací program PGAC
Byly věnovány pamětní prsteny vítězů Order of  Merit, Marku Novému a Kláře Spilkové, Petr Štrougal jako Profesionál roku a Jiří Jelínek z partnerské cestovky Fischer.

U přežitostikonference byl publikován předběžný kalendář turnajů na rok 2013.
Příští konference je volební.  Současný prezident Petr Nitra oznámil, že do čtvrtého volebního období nebude kandidovat, najde-li se na jeho místo vhodný kandidát.
Valná hromada měla svižný průběh, příspěvky byla stručné a celá akce proběhla v příznivé a přátelské atmosféře.
Valnou hromadu letos překvapivě nenavštívil nikdo z vedení České golfové federace.

……