Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kam se poděly Tigerovy ambice?

07.06.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tiger WoodsČasy se mění a s nimi i profesionální golfisté. Tiger Woods si díky svému zápalu pro golf, umění a talentu vysloužil jakousi tvář golfového poloboha. Proto je velmi těžké si představit, že o sobě hráč také pochybuje.

Při zahájení U. S. Open na hřišti Muirfield Village hovořil Woods o tom, jak doufal, že na Memorialu projde cutem jen proto, aby měl možnost si zahrát celá čtyři kola před začátkem Open.

 Neřekl nic o své vůli na U. S. Open zvítězit, ani o pokusu zaútočit na rekord 18 majorových titulů Jacka Nicklause. Z Woodsových úst ve středu zazněla na něho nečekaná slova: „Jen si chci zahrát čtyři kola.“

Je tedy vidět, že i samotná hráčova očekávání již nejsou nijak vysoká a jeho ambice míří podstatně níž. Woods má za sebou profesně šest nejhorších měsíců ve své kariéře, neprošel cutem na turnaji Quai Hollow Championship a z Players musel odstoupit kvůli zranění krku, mimo to se rozešel i se svým trenérem Hankem Haneym.

Svou odpovědí o čtyřech kolech, která jasně odráží změny kterými prošel, ale překvapil mnohé. Je tedy patrné, že změnám neunikla ani jeho psychika a snad úplně poprvé ukázal pochybnosti o své hře.

 

Aneta Zárubová

Aneta75P