ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Kalendář LET 2013 – program Kláry Spilkové

21.12.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nejvyšší evropská soutěž Ladies European Tour zveřejnila kalendář turnajů na sezónu 2013. Z kalendáře zmizela velká sponzorská jména Deutsche Bank, Uniqa a Raiffeisen. Nejsou uvedena mistrovství Švýcarska a Rakouska. Naopak se nově objevil turnaj ve švédském Helsinborgu.

Sezóna začíná a končí v neevropských destinacích. Prvních šest turnajů se odehraje v Austrálii, Novém Zélandu, Číně a Africe.  LET se vrátí do Evropy až v květnu na turecké mistrovství. V Evropě pobude necelého půl roku, v říjnu  se opět odstěhuje do Asie na dva čínské a jeden indický turnaj. V srpnu si LET odskočí na Solheim Cup. Souboj s americkými hráčkami se tentokrát odehraje na jejich území, hostitelem bude město Parker v Coloradu.   Závěr sezóny se tradičně odehraje v Dubaji.  Dva termíny budou ještě upřesněny.

Z kalendáře bude vybírat jediná česká účastnice, profesionálka Klára Spilková, která svůj program oznámí začátkem roku. Červeně jsou uvedeny turnaje, které Spilková absolvovala v sezóně 2012 a je pravděpodobná účast i v roce 2013.  Loni odehrála 15 turnajů. Kapitálkami jsou vyznačeny Major turnaje.

 

Odkazy: … LETspilkova.golf.cz oficiální stránky Kláry Spilkové FB fanstránka Kláry Spilkové

 

.

Počet přečtení: 3 263
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017