Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Kalendář LET 2013 – program Kláry Spilkové

21.12.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nejvyšší evropská soutěž Ladies European Tour zveřejnila kalendář turnajů na sezónu 2013. Z kalendáře zmizela velká sponzorská jména Deutsche Bank, Uniqa a Raiffeisen. Nejsou uvedena mistrovství Švýcarska a Rakouska. Naopak se nově objevil turnaj ve švédském Helsinborgu.

Sezóna začíná a končí v neevropských destinacích. Prvních šest turnajů se odehraje v Austrálii, Novém Zélandu, Číně a Africe.  LET se vrátí do Evropy až v květnu na turecké mistrovství. V Evropě pobude necelého půl roku, v říjnu  se opět odstěhuje do Asie na dva čínské a jeden indický turnaj. V srpnu si LET odskočí na Solheim Cup. Souboj s americkými hráčkami se tentokrát odehraje na jejich území, hostitelem bude město Parker v Coloradu.   Závěr sezóny se tradičně odehraje v Dubaji.  Dva termíny budou ještě upřesněny.

Z kalendáře bude vybírat jediná česká účastnice, profesionálka Klára Spilková, která svůj program oznámí začátkem roku. Červeně jsou uvedeny turnaje, které Spilková absolvovala v sezóně 2012 a je pravděpodobná účast i v roce 2013.  Loni odehrála 15 turnajů. Kapitálkami jsou vyznačeny Major turnaje.

 

Odkazy: … LETspilkova.golf.cz oficiální stránky Kláry Spilkové FB fanstránka Kláry Spilkové

 

.