Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jubilejní 10. ročník Krtek Charity Golf Challenge v Berouně přinesl dětem více jak 660.000 korun

21.09.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V pořadí už 10. ročník dobročinného golfového turnaje Krtek Charity Golf Challenge, který každoročně pořádá modelka Martina Šmuková, přinesl Nadačního fondu Krtek, starajícímu se o malé pacienty Kliniky dětské onkologie FN v Brně, přes 660 tisíc korun.  18. září překrásné nové hřiště Beroun Golf Resort přivítal KRTKA s otevřenou náručí a za účasti zvučných jmen z řad sportovců i kulturních osobností se zde opět bojovalo pro dobrou věc. „Firmy a golfoví nadšenci zaplacením startovného získali možnost zahrát si na krásném berounském hřišti v příjemné společnosti a přitom si poupravit osobní handicap. Především ale svou účastí v turnaji umožnili více než stovce dětí, podstupujících komplikovanou léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno, na chvíli zapomenout na zlé zážitky“, říká modelka Martina Šmuková, pořadatelka turnaje a prezidentka Nadačního fondu Krtek.

Praha, 19.září  2009

V pořadí už 10. ročník dobročinného golfového turnaje Krtek Charity Golf Challenge, který každoročně pořádá modelka Martina Šmuková, přinesl Nadačního fondu Krtek, starajícímu se o malé pacienty Kliniky dětské onkologie FN v Brně, přes 660 tisíc korun.

18. září překrásné nové hřiště Beroun Golf Resort přivítal KRTKA s otevřenou náručí a za účasti zvučných jmen z řad sportovců i kulturních osobností se zde opět bojovalo pro dobrou věc. „Firmy a golfoví nadšenci zaplacením startovného získali možnost zahrát si na krásném berounském hřišti v příjemné společnosti a přitom si poupravit osobní handicap. Především ale svou účastí v turnaji umožnili více než stovce dětí, podstupujících komplikovanou léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno, na chvíli zapomenout na zlé zážitky“, říká modelka Martina Šmuková, pořadatelka turnaje a prezidentka Nadačního fondu Krtek.

Veškeré finanční prostředky získané v tento den jsou každoročně využity k zajištění speciálního letního tábora pro malé onkologické pacienty, kteří tak mohou prožít bezstarostné prázdniny s veškerou odbornou péčí. Díky pochopení zúčastněných dobrovolníků i firem jsou náklady na produkci turnaje téměř nulové, a proto Nadační fond dětské onkologie Krtek využije na pomoc dětem celou získanou částku. Zásluhou partnerů a příznivců dobročinného golfového turnaje Krtek Charity Golf Challenge se během existence turnaje podařilo nashromáždit již přes 5,5 milionu korun. Letošní ročník přinesl více jak 660 000 Kč. DĚKUJEME!

Během odpoledne proběhly slavnostní gratulace k 10. narozeninám nadačního fondu Krtek  a předání dárků pro malé pacienty, které přinesli vzácní hosté jež se turnaje zúčastnili nebo svou účastí na akci přijeli Krtka podpořit. Dárky budou předány dětem na oddělení Kliniky dětské onkologie brněnské fakultní nemocnice. Po předání dárků došlo k slavnostnímu rozkrojení narozeninového dortu v podobě krtčí hromádky.

Rádi bychom touto cestou poděkovali managementu Beroun Golf resortu za laskavou péči a také všem, kteří se turnaje zúčastnili ať už jako partneři, hráči a nebo přijeli pouze poblahopřát dětem. Děkujeme i za krásné dárky pro děti hrajícím osobnostem – Jiřímu Kornovi, Ondřeji Soukupovi, Kryštofu Michalovi, Ivanu Haškovi, Ladislavu Vízkovi, Vladimíru Šmicerovi, Licii a Stanislavu Brunclíkovým, a nehrajícím hostům Veronice Freimanové a Janu Antonínu Duchoslavovi.

Zvláštní dík patří panu prezidentu Václavu Klausovi, který se na hřišti objevil a Martině Šmukové poblahopřál k jubileu turnaje i k desátým narozeninám Nadačního fondu Krtek. Především však poslal své srdečné pozdravy a přání pevného zdraví malým onkologickým pacientům do brněnské dětské nemocnice

Turnaj, jehož se zúčastnilo celkem 77 hráčů, moderovala sportovní moderátorka a komentátorka Ivana Chvátalová- Bednaříková. V programu pro nehrající hosty byly  připraveny  vedle golfové akademie či puttovací soutěže také mistr střihu Jakub Hájek (salón KO HairGods), terapeutky ze studia PlanetZen a pro nejmenší návštěvníky dětský koutek Lucie Markové (Maternity Care). Občerstvení zajistila společnost KampaGroup a slavnostní přípitek Moët&Chandon. V případě, že si hosté či hráči zakoupili lístek do tomboly,  mohli vyhrát řadu zajímavých cen a  navíc tím také osobně přispět „Krteččím dětem“ na veselé letní prázdniny z Krtkem.

Výsledky:
1.místo
Flight Bio-consult – Pavel Pataki, Jiří Kantor, Pavel Rychtář, Daniel Dodal
2.místo
Flight Chvátalovi – Stanislav Brunclík, Lucie Brunclíková, Veronika Daňheloví
3.místo
Flight FK Mladá Boleslav –  Jaromír Šeterle, Vlastimil Karolín, Miloš Kodeš, Martin Hájek

Nadační fond dětské onkologie Krtek podporuje práci Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno, zabývající se komplexní léčbou onkologicky nemocných kojenců, dětí a dospívající mládeže. www.krtek-nf.cz