Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

John Daly: Nemám žádná očekávání

09.05.2016 | Taťána Belšánová | publikováno v rubrice Novinky, Rozhovory
A A A
John Daly

John Daly

Dvojnásobný major šampion John Daly se připravuje na PGA Tour Champions, nebo-li na túru pro hráče starší 50 let.

Budu hrát, co nejvíce turnajů to půjde, takže budu mít letošní program hodně nabitý. Chci se podívat na co nejvíce hřišť. A  i v rámci PGA Tour si zahraji PGA Championship a British Open,“ řekl čerstvý padesátník, který bude k vidění i na českém turnaji D+D Real Czech Masters a dodal: „Rád jezdím na turnaje do Evropy a oni mě zase rádi zvou.“

Se svou hrou Daly, který hraje trojkou železo 206 až 210 metrů, spokojený příliš není. Loni se na PGA Tour účastnil 10 turnajů, přičemž cutem neprošel hned osmkrát.

Není to dobré. Pracuji úplně na všem. Drivování je dobré, ale puttování by mohlo být lepší. Posledních sedm let bylo bláznivých. Nejsem schopný hrát tak často a na tolika turnajích, jak bych chtěl. Turnaje jsou úplně jiná liga, než jen trénování, bez ohledu na to, jak často trénujete. Je  to tam o soupeření,“ uvedl pětinásobný vítěz PGA Tour, který si domů první trofej odnesl už v roce 1991. Tu zatím poslední o třináct let později.

Cítím se svěží. Nemám žádná očekávání, prostě jdu hrát a dám do toho všechno. Těžce jsem pracoval na tom, abych dal svoji hru zase do pořádku tak doufám, že sám sebe neztrapním,“ přiznal John Daly.

Více o tomto hráči najdete zde:

Kde skončila hůl Johna Dalyho na majoru?

Bouřlivák John Daly se chystá do Čech

Daly kolapsem opět bavil publikum