JANA PETERKOVÁ NEPOSTOUPILA V PRVNÍM TURNAJI SEZÓNY

15.03.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky

Svoji druhou sezónu v profesionální Futures Tour zahájila naše Jana Peterková, jediný hráč, který ve světě profigolfu hájí české barvy. Zahajovacím turnajem letošní sezóny byl Lakeland Futures Golf Classic (par 72). V něm se Peterkové nepodařilo kvalifikovat.

Turnaj byl velmi kvalitně obsazen a do paru se v prvním kole vešlo čtyřicet hráček. O první místo se dělily tři hráčky výkonem –6.
Výkon 78 v prvním kole postavil Peterkovou na 106 místo z 146 startujících. V druhém kole už se do paru vešlo pouze 21 hráček. Nejlepší výkon druhého kola –7 vynesl do čela hráčku, která den předtím šla v paru. Peterková zopakovala 78 (156) z předchozího dne, což na kvalifikaci nestačilo. Bralo 150. Vítězství a prémii 9.100 dolarů nakonec získala Kimberly Adamsová z New Brunsvicku výkonem 71-67-67.