JANA PETERKOVÁ MISTRYNÍ AMERICKÉ NCAA

19.05.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky

Jana Peterková podruhé za sebou zvítězila se svým univerzitním družstvem v nejvyšší soutěži NCAA (The National Collegiate Athletic Association). V individuálním hodnocení byla Peterková výkonem 78,74,74,80 absolutně nejlepší.Lady Mocasins, dívčí družstvo Florida Southern College, dominovaly v soutěži rekordním skore 1.234 úderů ve čtyřkolovém turnaji. O 16 úderů zlepšily vlastní loňský rekord z loňského mistrovství. Hrálo se na hřišti The Meadows Golf Club při Grand Valley State University, v michiganském Allendale. Hřiště má par 73 a délku 5,845 yardů. Čtyři členky družstva FSC obsadily první čtyři místa v individuální pořadí. První místo obsadila Jana Peterková výkonem 78,74,74,80, 306 +14. V obrovské a kvalitní konkurenci mladých univerzitních hráček je tento úspěch naší hráčky obzvláště pozoruhodný. [Gallery not found]