Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

JAN ZITTERBART JIŽ PODRUHÉ ZA SEBOU VÍTĚZÍ V MID-AMATEUR GOLF TOUR

30.06.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Do své druhé poloviny vstoupila mid-amatérská túra, a to turnajem na jednom z nejhezčích hřišť u nás, v Karlových Varech. Opravdu lepší podmínky si hráči ani nemohli přát. Počasí jako vystřižené z katalogu, bezvětří a velmi příjemných 22´C spolu s fantasticky připraveným hřištěm, to je něco, co se golfistovi nenaskytne každý den. Musím proto ještě jednou velmi poděkovat celému týmu z Golf Resortu Karlovy Vary a.s. v čele s Ing. Karlem Maříkem a Golf Clubu KV zejména Pavlovi Drdovi s tím, že na tak kvalitně připraveném hřišti, jaké bylo dnes v Karlových Varech, bychom chtěli hrát pořád.
Vzhledem k tomu, že naše mid-amatérská špička nebyla plně zastoupena, naskytla se šance i pro ty „ostatní“ a tak byly netrpělivě očekávány první výsledky. V mužské kategorii nenechal nic náhodě Jan Zitterbart z GCML a již podruhé za sebou zvítězil, byť jen rozdílem jediné rány před svým klubovým kolegou Standou Kopejtkem. Na třetím místě se konečně „blýskl“ letošní mistr ČR mid-amaterů z indooru Mirek Novák z GCČ, který se celé jaro ne a ne dostat do formy. Tak doufejme, že forma je tady neboť již za 14 dní začíná Mezinárodní mistrovství ČR mid-amaterů , které se z rozhodnutí ČGF odehraje na hřišti v Cihelnách.
V kategorii žen zvítězila Iveta Holubová z PKGK před Vlastou Peterkovou a Marií Kadeřábkovou, obě GCKV.
Na závěr mám pro vás příjemnou zprávu v podobě zpuštění nových www stránek, kde najdete veškeré informace, včetně již fungujícího žebříčku. Takže je to na www.mid-golf.cz !!!!