Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

JAK SE FOTÍ MISS GOLF

16.01.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kateřina Mašínová (Golf Club Praha) zvítězila v prvním ročníku soutěže Miss Golf a stala se první českou golfovou královnou krásy. Jednou z mnoha cen, které získala, je obraz od mistra portrétní fotografie Jadrana Šetlíka. Pojďte se s námi podívat, jak fotografování Miss Golf probíhalo.Jadran Šetlík zobrazil na svých fotografických portrétech nejvýznamnější a nejkrásnější osoby této země. Portrétoval Václava Havla, Dagmar Havlovou, Václava Klause, Karla Gotta, Tomáše Baťu, Petra Dvorského, Václava Hudečka, Áju Vrzáňovou, Miroslava Donutila, Helenu Vondráčkovou, Jiřího Korna, Ivu Kubelkovou, Dagmar Březinovou a mnoho dalších. Portrét od Jadrana Šetlíka patři v dnešní době k osobním šperkům, stejně jako náhrdelník od Cartiera, pero Mont Blank nebo hodinky Patek Philippe.
V dvoupatrovém ateliéru na Smíchově předcházela fotografování profesionálně pečlivá a důkladná příprava. Jadranova dvorní vizážistka Gabriela Plocová Kateřinu nalíčila, upravila vlasy a připravila k fotografování. Příprava trvala více jak hodinu, nic nesmělo zůstat nedokonalé. Katčinu dokonalou, světlou pleť nalíčila Gábina do nádechu růžového alabastru a vlasy upravila do nádherné černé lví hřívy.
Fotograf pro Katku zvolil dvě pozadí a dva druhy oblečení. První obraz je sportovnější, pastelově laděný. Katka je v bílem v bílém tričku, za ní světle modré pozadí.  Druhý obraz naladil do ohnivější kombinace červeného roláku s černou hřívou Katčiných nádherných vlasů a tmavého pozadí.