Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jak letos vypadá Deloitte Ladies Open

02.06.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Golf Club Broekpolder

Dutch Ladies Open, turnaj Ladies European Tour, který se hraje tento víkend od 3. do 5. června na hřišti Broekpolder v Rotterdamu má tento rok nového hlavního sponzora. Deloitte, účetní a poradenská společnost v oblasti financí, byla partnerem turnaje již minulý rok a letos rozšířila své zahrnutí v golfu v Nizozemí.

Na turnaji bude zajištěn odvoz hráček firma BMW, která také věnuje jeden vůz hráčce, jíž se podaří zahrát hole-in-one na jamce číslo 16. Pokud se to některé z profesionálek během turnaje podaří, odveze si domů krásný vůz BMW 640i cabrio v hodnotě 102 000 eur.

Další cenu za hole-in-one, tentokrát na deváté jamce, zajišťuje Omega. Ta šťastná golfistka, která eso zahraje, obdrží hodinky Seamaster Aqua Terra Ladies s diamanty v hodnotě 5 780 eur. Hodinky Omega vyhraje také vítězka celého turnaje.

Je to již podruhé v řadě, co se Deloitte Ladies Open koná  na hřišti Broekpolder. Členi toho klubu jsou tím velice nadšeni a mnoho z nich se přihlásilo na turnaj jako dobrovolníci. Hřiště patří mezi polderová hřiště, je obklopeno vyschlými vodními pláněmi, ale také sítí kanálů se slanou vodou, leží velmi blízko moře a voda zasahuje hluboko do pevniny. Leží jen dvacet minut jízdy od centra Rotterdamu a nenajdete na něm jediný kopec, je zcela ploché.

Tour také vydala varování pro hráčky a diváky ohledně přítomnosti takzvaných midges, malých mušek, které člověka svými kousnutími dokážou pořádně potrápit. Znepříjemňovali začátek cvičného kola i nám s Klárou. Rozsáhlé vyschlé plochy s rákosím jsou líhní pro tyto mušky a obzvláště v červnu trápí golfisty v brzkých ranních a večerních hodinách.
Klára v prvním kole startuje ve 13:20 odpoledne.


Aneta Zárubová