Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jack Nicklaus počítá s Tigerem na Masters

09.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jack NicklausJack Nicklaus bude hrát příští měsíc na Masters. Myslí si, že se společně s ním ukáže na turnaji po dlouhé době i Tiger Woods.

Nicklaus se nechal slyšet, že by ho velmi překvapilo, kdyby se Woods do soutěžního golfu nevrátil před Masters, turnajem, který první hráč světového žebříčku ve své kariéře vyhrál již čtyřikrát. „Mám podezření, že bude hrát ještě někde před Augustou,” řekl Nicklaus na 18. greenu na PGA National, kde se od minulý týden hrál Honda Classic.

Nicklaus se k Woodsovi nevyjadřoval od dob, kdy začala jeho aféra s  mimomanželskými milostnými poměry. Vždy se hájil tím, že něčí osobní život není jeho starostí. Agentura Associated Press oznámila, že se Woods vrátil do svého domova na Floridě po týdnu stráveném rodinnou terapií a začal znovu trénovat.

Jako mnoho jiných lidí to Nicklaus považuje za signál, že se Tiger dříve nebo později vrátí. Masters začíná 8. dubna. „Samozřejmě nic nevím jistě, ale jako golfista si dovoluji odhadnout, že si Tiger Masters ujít nenechá,“ dodal Nicklaus.

Začátkem letošního roku Nicklaus řekl, že rok 2010 bude pro Woodse „velkým rokem,“ pokud se bude chtít dostat blíže Nicklausovu rekordu osmnácti majorů. Navíc si Woods od roku 1995 nenechal Masters, nebo U. S. Open ujít. Nicklaus Masters vyhrál již šestkrát a letos se jako čestný hráč bude snažit o sedmé vítězství. Souhlasil s tím, že po boku Arnolda Palmera bude odpalovat na počest zahájení turnaje.

Woods byl vyfocen, jak 18. února trénuje na Isleworth. Druhý den pak sdělil novinářům, že jednoho dne se ke golfu vrátí, jen neví, kdy přesně to bude.

Na otázku, jestli se něco Woodsovou přítomností na Champions Dinner tento rok změní, jediný muž s více majory než Tiger odpověděl: „Ne, to je Champions Dinner. Jeho osobní život je jeho osobní život. Jako golfista je fenomenální a svoje problémy si jistě vyřeší sám.”

 

Aneta75P

 

 

Aneta Zárubová