International Pairs – opět otec se synem

15.09.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

Vítězové

V neděli 15. záři přivítalo hřiště Loreta Golf Clubu Pyšely 4. ročník soutěže International Pairs 2013. Hřiště designované Kiethem Prestonem bylo velmi dobře připravené a je nutno konstatovat, že volba tohoto hřiště v jeho startovní sezoně byla dobrá.

Ve dnech 7. – 10. října 2013, budou na Světovém Finále na hřišti Machrihanish Dunes Golf Club, (Top 100), www.machrihanishdunes.com ve Skotsku, reprezentovat Českou republiku otec a syn Tomáš Gebrt a Pavel Gebrt.
Vítězství je i o to cennější, protože oba dva hráči hráli hřiště zcela poprvé. Na druhém místě se umístili Arnošt Míček a Milan Ostrý, kterým nestačila ani čtyři zahraná birdie. Třetí místo obsadili Michal Hušek a Jan Vltavský.
Hrací systém největšího světového turnaje pro klubové hráče je vymyšlen velmi dobře, do týmového součtu se počítá vždy lepší Stablefordový výsledek na jamce jednoho z hráčů, a proto tuto soutěž mohou hrát opravdu všichni amatérští hráči s jakýmkoli HCP, různého věku a pohlaví.

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další, již 5. ročník v září 2014!