obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

II. Golf World Prague je za dveřmi

24.01.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Už jenom 14 dní chybí do zahájení druhého ročníku  mezinárodního veletrhu golfu a golfového turismu. Na veletrhu bude svoje služby prezentovat několik desítek golfových rezortů z Čech, Slovenska, Rakouska , Španělska, Turecka, Maďarska a Itálie. Budou se zde prezentovat také další vystavovatelé s gofofvým zbožím a službami. Veletrh se koná na holešovickém Výstavišti od čtvrtka 5. do  neděle 8. února 2009. Pro veřejnost jsou určeny sobota 7. a neděle 8.2.2009.

 
V rámci doprovodných programů povede v pátek 6.2. prezidentka CGAT Marie Jehličková panelovou diskusi na téma „Different needs for different golfers.“
Na tomto semináři přivítá CGTA hosty ze zahraničí, kteří se podělí o svoje znalosti z golfového světa. Budou zejména hovořit o potřebách a přáních jak golfových turistů, tak golfových profesionálů. Zmíní svoji zkušenost s podporou jejich národních golfových federací a hlavně nám poradí, jak „zasáhnout golfisty a už je ze země nepustit “.
Pozvání CGTA přijal pan Roddy Carr z irské společnosti Twenty Eleven, zkušený manažer golfové LPGA túry a španělský Marco Pollaci z agentury Golf Hotel Promotions. Pan Pollaci byl také ředitelem hotelu PYR v Puerto Banus.
Za českou stranu vystoupí paní Marie Jehličková, prezidentka CGTA a pan  Alan Babický ze společnosti INGOLF. Oba panelisté se pozastaví nad chováním českých golfistů v zahraničí, českou honbou za nižšími hendikepy a také nad otázkou, zda se z golfu nestává devíti-jamkový sport.

V průběhu celého veletrhu probíhá patovací soutěž a ukázky golfových simulátorů.

Pohled do historie českého golfu opět nabídne Antonín Krčmář expozicí historickýćh golfových předmětů, fotografií a dalších archiválií.

Odkazy: ….. 1. ročník Golf World Prague …… Stránky pořadatele Veletrhu