Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

II. Golf World Prague je za dveřmi

24.01.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Už jenom 14 dní chybí do zahájení druhého ročníku  mezinárodního veletrhu golfu a golfového turismu. Na veletrhu bude svoje služby prezentovat několik desítek golfových rezortů z Čech, Slovenska, Rakouska , Španělska, Turecka, Maďarska a Itálie. Budou se zde prezentovat také další vystavovatelé s gofofvým zbožím a službami. Veletrh se koná na holešovickém Výstavišti od čtvrtka 5. do  neděle 8. února 2009. Pro veřejnost jsou určeny sobota 7. a neděle 8.2.2009.

 
V rámci doprovodných programů povede v pátek 6.2. prezidentka CGAT Marie Jehličková panelovou diskusi na téma „Different needs for different golfers.“
Na tomto semináři přivítá CGTA hosty ze zahraničí, kteří se podělí o svoje znalosti z golfového světa. Budou zejména hovořit o potřebách a přáních jak golfových turistů, tak golfových profesionálů. Zmíní svoji zkušenost s podporou jejich národních golfových federací a hlavně nám poradí, jak „zasáhnout golfisty a už je ze země nepustit “.
Pozvání CGTA přijal pan Roddy Carr z irské společnosti Twenty Eleven, zkušený manažer golfové LPGA túry a španělský Marco Pollaci z agentury Golf Hotel Promotions. Pan Pollaci byl také ředitelem hotelu PYR v Puerto Banus.
Za českou stranu vystoupí paní Marie Jehličková, prezidentka CGTA a pan  Alan Babický ze společnosti INGOLF. Oba panelisté se pozastaví nad chováním českých golfistů v zahraničí, českou honbou za nižšími hendikepy a také nad otázkou, zda se z golfu nestává devíti-jamkový sport.

V průběhu celého veletrhu probíhá patovací soutěž a ukázky golfových simulátorů.

Pohled do historie českého golfu opět nabídne Antonín Krčmář expozicí historickýćh golfových předmětů, fotografií a dalších archiválií.

Odkazy: ….. 1. ročník Golf World Prague …… Stránky pořadatele Veletrhu