Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

IAGTO Mid Year Convention v Praze uzavřena

05.06.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Setkání světových golfových touroperátorů sdružených v IAGTO v Praze skončilo.  Představitelé  zahraničních golfových cestovních kanceláří se péčí české CGTA seznámili s českým golfovým prostředím, úrovní hřišť, služeb a doprovodných programů, která zařazují do svých nabídkových katalogů. Pro české golfové prostředí je umístění setkání do Prahy velikým vyznamenáním, kterému předcházely roky jednání.

Za českou stranu se setkání účastnily hřiště, rezorty, hotely, cestovky a servisní společnosti. Navázaly mnoho užitečných kontaktů, od kterých mohou očekávat zakázky na odbavení golfových turistů ze zahraničí. Mnozí zahraniční touroperátoři nevěřili svým očím. Tak vysokou kvalitu golfových zařízení a úroveň služeb v této golfově rozvojové zemi neočekávali.  Delegáti navštívili a hráli hřiště Golf Clubu Praha, Golf rezortu Albatross, Golf rezortu Konopiště, Golf rezortu Beroun, Golf Clubu Sokolov a Golfového rezortu Zbraslav.
Delegáti navštívili hřišťě, která díky této prohlídce mohou být okamžitě zařazena do  nabídky jejich golfových balíčků. Na pondělním wokshopu hostovaném rezortem Albatross proběhly desítky jednání mezi kupci a poskytovateli služeb souvisejících s českým golfem.  Akce organizovaná CGTA a podporovanná českou centrálou cestovního ruchu Czechtourizm  může mít přelomový  význam pro golfový incoming, přivést do našich klubů tolik žádané golfové turisty.

O vyjádření k významu akce jsme požádali představitele jednoho z hostujících rezortů, pana Petra Uhlíka – prezidenta GC Konpiště:

Více o IAGTO: www.iagto.com
IAGTO je celosvětová obchodní organizace zaměřená na golfový tourismus. Založená v roce 1997 dnes cca 1500 členů, kteří vyvíjejí aktivity v 80 zemích. Výrazným způsobem ovlivňuje dění v tomto oboru turistického průmyslu.

Více o CGTA: www.cgta.cz
GGTA je otevřené občanské sdružení, jehož cílem je podpora zahraniční golfové turistiky do ČR. Vítanými členy asociace jsou všechny subjekty, fyzické i právnické osoby, které chtějí přispět k rozvoji golfové turistiky a které mají zájem na rozšíření tohoto segmentu trhu participovat. Budou jimi jistě golfová hřiště, cestovní kanceláře, cestovní agentury, hotely, restaurace, dopravní agentury, letecké společnosti a další.
V současné době sdružuje 30 tuzemských subjektů zapojených do golfového incomingu.

Kontakt: sl. Veronika Vávrová, email: secretary@cgta.cz

 

IAGTO_Logo_One_Line_JPG_(2) LOGO+CGTABez názvu-1