Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Hřiště Prague City Golf Clubu v Praze Zbraslavi otevřeno

29.06.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Slavnostním přestřižením pásky bylo v pondělí, 29. června 2009 otevřeno hřiště Prague City Golf  Clubu ve Zbraslavi-Lipencích. Pásku přestřihli současně prezident České republiky Václav Klaus, prezident České golfové federace Milan Veselý, prezident Prague City Golf Clubu Vladimír Motlík, spolutvůrce hřiště, vynikající hráč Alex Čejka a pořadatel Mezinárodního týdne golfu Alan Babický. Součástí otevření byl dopolední Pro-Am Alexe Čejky a předních českých profesionálů a odpolední exhibice našich reprezentantek Kláry Spilkové a Emily Curry Bartoňové s Alexem Čejkou a Simonem Holmesem.  

Slavnostním přestřižením pásky bylo otevřeno hřiště Prague City Golf  Clubu ve Zbraslavi-Lipencích. Pásku současně přestřihli prezident České republiky Václav Klaus, prezident České golfové federace Milan Veselý, prezident Prague City Golf Clubu Vladimír Motlík, spolutvůrce hřiště, vynikající hráč Alex Čejka a pořadatel Mezinárodního týdne golfu Alan Babický. Součástí otevření byl dopolední Pro-Am Alexe Čejky a předních českých profesionálů a odpolední exhibice našich reprezentantek  Kláry Spilkové a Emily Curry Bartoňové s Alexem Čejkou a Simonem Holmesem.

Stovky diváků zaplavily nové ferveje, aby se podívali na exhibiční foursome Alex Čejka-Emily Curry Bartoňová a Simon Holmes – Klára Spilková. Na exhibici  se přijeli podívat  prezident republiky Václav Klaus a prezident ČGF Milan Veselý.  Hráči i hráčky s chutí předváděli početnému obecenstvu vynikající údery. Exhibice byla velmi pěkným prologem slavnostního otevření hřiště. 
Na greenu u klubovny se pak před pásku postavili nejvyšší činitelé naší země, golfu a klubu a za slovního doprovodu Marka Ebena uvedli  přestřižením pásky v život nové hřiště.

Součástí otevření nové osmnáctky v Praze byl čtvrtý Mezinárodní týden golfu Alana Babického.

 
Odkazy: ….. Prague City  GC …… Alex Čejka ….. International Golf Week