ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Sláva babímu létu a netknuté peněžence

17.09.2014 | Antonín Ebr | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Aktuálně teplé počasí nás láká na hřiště a tak si můžeme připomenout, kde si můžeme zahrát golf nejlevněji. Ano, dnes se zaměříme na naši peněženku! Ne každý golfista má na kontě miliony a taky to díky mnoha areálům ani není potřeba. Podívejme se na greeny za maximálně 800 korun. Hezkou hru.

Budeme počítat finance potřebné na green fee na osmnáct jamek o víkendu. Pokud areál nemá osmnáctku, je v seznamu u jeho jména vyznačen počet jamek. Devítku si pak tedy můžeme ve skutečnosti obejít dvakrát, šestku třikrát, nebo využijeme výhodného celodenního fee, jehož výši počítáme jako hru na osmnáct jamek.

Nejlevnějším golfovým hřištěm v Česku není překvapivě šestka, ale devítijamkový areál v Libouchci. Za celodenní fee zde zaplatíte pouhých 210 korun. Hřiště je veřejné a dostupné i začátečníkům a negolfistům, kteří si chtějí jen zkusit jaké to je odpálit míček do dálky.

Za 250 korun si zahrajete skromné šestijamkové areály Búřov, Komárno pod Hostýnem a Krásný dvůr. Jen o 50 korun více dáte za šest jamek v Yard Resortu – Předboj nedaleko Prahy. Fee v hodnotě 400 korun je pro vás připraveno v resortech Hukvaldy, Osyčina, Prosečné, Radíkov a Ústí nad Orlicí. A pak se fee jen zvyšuje, viz seznam.

Nejlevnější osmnáctky Česka v současné chvíli přijdou na 800 korun. Najdete je v Machníně, Molitorově a Myštěvsi. Jen pro srovnání, nejdražším resortem je Karlštejn s fee 3000 korun, za ním následují Albatross, kde si můžete zahrát za 2150 korun a Beroun a Konopiště, kde vás hrací poplatek přijde na 2000 korun. A to už je finančně někde jinde! I bez ohledu na objektivně velký rozdíl v kvalitě!

Seznam hřišť s cenou do 800 Kč za 18 jamek o víkendu:

 

.

Počet přečtení: 2 666
Komentáře
 • Martin napsal:

  hmmm nevím jak jinde, ale Hukvaldy nejsou hřiště

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017