Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Hrádek se připravuje na prodloužení

17.08.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Na hřišti v Hrádku u Nechanic v místech bývalého višňového sadu (souběžně se stávající sedmou jamkou) rostou tři nové jamky. K osetí fervejí došlo již v loňském roce, odpaliště a greeny byly založeny letos v květnu. V červenci se na nových drahách objevily také rozměrné bankry, které jsou umístěny jak u jamkovišť, tak i podél fervejí.

Nová podoba hřiště by měla být hratelná v příštím roce. Začínat se bude u zámecké kavárny na současné čtyřce. Další jamkou bude nynější pětka, po které bude následovat přechod lesem na odpaliště stávající osmé jamky. Ta bude spojena společně s devítkou v jednu dlouhou jamku.

Ze současného devátého greenu se hráči přesunou na odpaliště sedmičky. Na tuto jamku již budou navazovat tři nové jamky ve Višňovce. Dvě z nich mají par 4, jedna par 3. Závěrečná dvojice jamek bude nynější jednička s dvojkou.

Nevyhovující krátké jamky č.3 (84 metrů) a č.6 (235 metrů) budou příští rok zrušeny. Nový design hřiště by měl pomoci k získání lepšího ratingu, který v současné podobě hráčům s HCP pod 20 ran takřka znemožňuje turnajové zlepšování hendikepu.