Hledá se nová Klára Spilková

06.07.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Rodiče malých golfistů zpozorněte. Hledá se nová Klára Spilková. Prestižní golfová akademie spouští výběrovou akci s cílem najít nové golfové talenty.

Vedoucí akademie Pavel Nič je dlouholetým úspěšným golfovým trenérem. Hráči jeho akademie získali za posledních dvacet let pětačtyřicet mezinárodních, národních, juniorských, dorosteneckých a profesionálních titulů. Je trenérem naší nejlepší hráčky Kláry Spilkové, kterou dovedl do Ladies European Tour, nejvyšší evropské soutěže.

Nyní hledá nadějné mladé hráče nebo hráčky, kteří by to dotáhli stejně daleko, nebo ještě dále. Prostřednictvím dvou letních kempů chce najít nové mladé talenty, které by dále rozvíjel. Akci nazval Hledá se nová Klára Spilková. Tváří akademie je naše nejlepší hráčka Klára Spilková, která se bude na akcích v možnostech svého hracího kalendáře objevovat.

Hledání nové Kláry Spilkové začne letními kempy, které proběhnou koncem července a srpna a jsou určeny pro děti od od 3 do 6 let a od 7 do 13 let. Talentované děti postoupí do dalšího výběru, který projde zimní přípravou. Ti nejlepší postoupí do individuální výuky v Golfacademy Pavla Niče. Další informace hledejte na www.golftalent.cz.

Mediálním partnerem akce je je náš server Golf.cz, které bude o hledání nové Spilkové podávat podrobné informace.

 

Video – rozhovor s Pavlem Ničem o akci Hledá se nová Klára Spilková:

 

 

Odkazy: … Golfacademy Pavel Nič …. Stránky akce Hledá se nová Klára Spilková … Stránky Kláry Spilkové

.

 

.