Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Green Fee – nový golfový časopis

08.09.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Prvního září vyšlo první číslo nového golfového časopisu s názvem Green Fee. Časopis se bude zabývat především děním v českém golfu, bude pravidelně psát o dětech, ženách, zajímavých aktivitách v českém golfu, o českých hřištích, kterým se ještě stále věnuje málo prostoru i když jejich počet narůstá astronomickou řadou. Bude vycházet v měsíčním nákladu 5.000 a předplatné je opravdu symbolické.Green Fee … čas pro hru.

K termínu 1.9. se mezi golfisty objevil nový golfový měsíčník. Je to nový titul s novými aktivitami. Časopis je neprodejný, vychází měsíčně, má náklad 5.000. Cena ročního předplatného 120,-Kč je symbolická a pokrývá pouze poštovné. Předplatit si jej a dozvědět se více informací které jsou pro čtenáře připravené lze na www.greenfee.cz

Časopis bude pravidelně psát o dětech, ženách, zajímavých aktivitách v českém golfu, na českých hřštích kterým se ještě pořád věnuje málo prostoru i když počty přibývají astronomickou řadou. Jsou dpřipraveny články s české hráčky Jany Peterkové, která jako jedinná češka hraje LPGA. Jedná se o exklusivní články psané přímo po odehraných turnajích. Více než kdo jak hrál, bude čtenáře zajímat zákulisí a podmínky tour z pohledu hráčky. To vše a mnoho dalšího nalezne čtenář uvnitř časopisu.

Webové stránky obsahují mimo jiné rezervační systém startovních časů na českých hřištích, možnost rezervovat si vlastní turnaje, mít vlastní složku výsledků s přehledem hry a další informace.
Připravuje se také jedinečný bonusový program, se kterým bude čtenář moci využívat slevy na fee, slevy při koupi různých produktů a slevy na zábavu i osobní život.
Cílem časopisu je, aby se čtenáři bavili, hráli, četli…

[Gallery not found]