ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Skončila 18. GolfShow

07.02.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Osmnáctý ročník GolfShow skončil. Výstava se oproti loňsku zmenšila. V necelé padesátce vystavovatelů převažovaly cestovky a ubytovací zařízení. Chyběly expozice mnoha klubů a dodavatelů golfového zboží. Golfového náčiní jak šafránu, jen v jednom koutě jsme objevili šikovný, malinký až téměř domácí simulátor.

Největší expozici měla země Rakousko, potom turecké cestovky, lákající do Beleku. Přítomny byly  tradičně české golfové časopisy ForGolf, Golf, GolfDigest a Golf&Style. České hráče nepřestávají lákat ani Italové, kteří měli na výstavě pár stánků. S nostalgiií vzpomínáme na letos chybějící stánek exotické Jamajky. Vystřídaly ho však neméně exotické Britské panenské ostrovy. A tak byl asi největší atrakcí driving range se zkoušením holí,  které provádí společnost GolfSmith.
Překvapila neúčast Daniely Gaudlové s jejím téměř kultovním stánečkem s knihou Klíč k českým  golfovým hřištím. A to už je vážné.

 

Osmnáctý veletrh golfového vybavení a turistiky začal ve čtvrtek na pražském Výstavišti. Potrvá čtyři dny a skončí v neděli 10. února 2013.Čtvrtek a pátek je vyhrazen odborníkům, sobota a neděle je určena pro širokou veřejnost. Otevřeno je od 10 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin.

Veletrh je první akcí golfové sezóny 2013 a měl by představit, co je nového ve vybavení, klubech a co nabízí golfová turistika v zahraničí a v naší zemi. Souběžně bude na Výstavišti probíhat veletrh cestovního ruchu Holiday World a Top Gastro & Hotels. Veletrh loni navštívilo 32 000 návštěvníků.
GolfShow spolupořádá Ragusa Amary Zemplinerové a Incheba Praha.

Odkazy: … GolfShowInchebaVytiksněte si vstupenku

Z archivu Golf  – výstava Golf Show v letech:
2012 … 2011 …  20102009 …. 2008…. 2007….. 2006 …. 2005 ….. 2003….. 2002…..2001 …. 2000

 

.

Počet přečtení: 4 593
Komentáře
 • Mirek napsal:

  V loňském roce hrůza,myslel jsem,že se pořadatelé z toho neúspěchu poučí,ale opak se stal pravdou!! Škoda promarněného času.Jsem účastníkem několika předešlých ročníků,ale takovou hrůzu jsem nečekal ani ve snu. GOLFSHOOW UŽ JEDINĚ SAMOSTATNĚ oddělit od pánví a nádobí!!

 • Ota Doležal napsal:

  Jedním slovem děs a běs !!! Když jsem tam viděl skoro u vchodu stánek s podprsenkami jako na pouti, netušil jsem, že za 15 minut nebudu mít co prohlížet. Otázkou je, zda to bylo díky “krizi” nezájmem vystavovatelů nebo přemrštěnými cenami Incheby. A tak s nostalgií vzpomínám na paní Amaru a její skvělá Golf Show. Zadarmo to bylo drahé !

 • Libor napsal:

  GOLFSHOW je mrtvy projekt. Kdyby to nebylo v ramci HolidayWorld, takmtam nebudou ani ty stanky propagujici cestovani. Je to naprosto priserny. Vubec nechapu, jak poradajici organizace mohla dopustit takove fiasko. Copak nedokazou nalakat vystavovatele?
  Pamatuji si, kdyz to bylo ve Veletrznim palci. Narvano lidma, vsechny znacky zastoupene, novinky, driving, vsechno mozny. A ted nic.
  Vloni jsem byl, za 10 minut jsem byl pryc. Za parkoviste jsem zaplatil 100 Kc. Letos mam volne vstupenky, ale nejdu tam. Zase bych zaplatil 100 Kc za parkovani a byl bych venku za 5 minut.

 • Jiří Brokeš napsal:

  Dobrý den,byl jsem tam včera. Obrovské zklamání, jinak to nemohu popsat. Předchozí ročníky nedokážu posoudit.

 • Rada napsal:

  na tu bidu bych nesel ani zadarmo!

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017