obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Golfový kouzelník Jeremy Dale si vyzkouší roli turnajového uvaděče

30.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

jeremy daleJeremy Dale, jeden z předních světových golfových umělců byl jmenován uvaděčem O2 Golf Live na hřišti Stoke Park Golf Club v Anglii. Turnaj se hraje 14. – 16. května 2010.

Dale bude společně s Di Stewartem z kanálu Sky Sports hostit velikány světového golfu, jako je například kapitán Ryder Cupu, Colin Montgomerie, hráči Paul Casey a Ian Poulter, stejně tak, jako jedni z nejlepších trenérů David Leadbetter a Denis Pugh.
 
„Velmi mě těší, že se stanu součástí O2 Golf LIVE,” řekl Dale, který má zkušenosti již s prací uvaděče v televizním vysílání. Bude hráče představovat a dělat s nimi interview, což pro něj tedy nebude žádnou novinkou, také předvede golfové triky ve své vlastní show.
 
Dale, ambasador společnosti Cleveland Golf, povede mimo jiné i golfovou kliniku, kde si lidé budou moci vyzkoušet krátké rány pod jeho dohledem s wedgemi Srixon a Cleveland.
 
Je to v historii klubu Stoke Park poprvé, co se na hřišti odehraje taková událost s předpokládanými čtyřmi tisíci diváky a fanoušky. Ti se budou mít možnost ke hvězdám dostat opravdu blízko a díky Daleovi budou mít o zábavu jistě postaráno.
 
Dale svou golfovou kariéru zahájil jako pravák, vše se ale změnilo poté, co se naučil hrát i na levou stranu. Když byl najednou schopný zahrát hřiště pod par na obě strany, jeho kariéra dostala zcela jiný spád. V roce 1997 se začal naplno věnovat golfovým trikům a založil vlastní show, kterou již stihl představit ve 30 zemích světa na 6 různých kontinentech. 
 
Více informací o Golf Live www.golfliveevent.com

Daleho osobní stránky – www.jeremydale.com

 

Aneta Zárubová

Aneta75P