Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golfový kouzelník Jeremy Dale si vyzkouší roli turnajového uvaděče

30.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

jeremy daleJeremy Dale, jeden z předních světových golfových umělců byl jmenován uvaděčem O2 Golf Live na hřišti Stoke Park Golf Club v Anglii. Turnaj se hraje 14. – 16. května 2010.

Dale bude společně s Di Stewartem z kanálu Sky Sports hostit velikány světového golfu, jako je například kapitán Ryder Cupu, Colin Montgomerie, hráči Paul Casey a Ian Poulter, stejně tak, jako jedni z nejlepších trenérů David Leadbetter a Denis Pugh.
 
„Velmi mě těší, že se stanu součástí O2 Golf LIVE,” řekl Dale, který má zkušenosti již s prací uvaděče v televizním vysílání. Bude hráče představovat a dělat s nimi interview, což pro něj tedy nebude žádnou novinkou, také předvede golfové triky ve své vlastní show.
 
Dale, ambasador společnosti Cleveland Golf, povede mimo jiné i golfovou kliniku, kde si lidé budou moci vyzkoušet krátké rány pod jeho dohledem s wedgemi Srixon a Cleveland.
 
Je to v historii klubu Stoke Park poprvé, co se na hřišti odehraje taková událost s předpokládanými čtyřmi tisíci diváky a fanoušky. Ti se budou mít možnost ke hvězdám dostat opravdu blízko a díky Daleovi budou mít o zábavu jistě postaráno.
 
Dale svou golfovou kariéru zahájil jako pravák, vše se ale změnilo poté, co se naučil hrát i na levou stranu. Když byl najednou schopný zahrát hřiště pod par na obě strany, jeho kariéra dostala zcela jiný spád. V roce 1997 se začal naplno věnovat golfovým trikům a založil vlastní show, kterou již stihl představit ve 30 zemích světa na 6 různých kontinentech. 
 
Více informací o Golf Live www.golfliveevent.com

Daleho osobní stránky – www.jeremydale.com

 

Aneta Zárubová

Aneta75P