Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golfové blbůstky a kravinky

25.02.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nevhodnější člověk k obdarovávání je určitě hráč golfu. Kromě holí, begů, bot, rukavic, týček, vypichovátek a markovátek  nemůže být  bez tisíce dalších blbůstek a kravinek. Ty na něj líčí výrobci golfového vybavení. Blízkými a přáteli jsou mu pak u všech možných příležitostí hojně darovány. Golfista  se diví,  jak bez takové věci  doposud mohl žít.  Několik extra hloupostí jsme pro Vás vybrali z  bohaté internetové nabídky.

 

Golfové bačkory

golfslippers1Ideální  dárek pro zimní období. Stýská-li se doma po golfu,  můžete si natáhnouty tyto skvostné bačkory ve stylu golfových bot  za zhruba 25 dolarů a rázem jste v klubovně.
Do detailu vypracovaná  obuv je vhodná také pro příjem návštěv  klubových kolegů, budete se cítit jako na golfu. Bačkůrky jsou vybaveny soft-spiky z měkké gumy pro  bezpečnou chůzi po kobercích a parketách.  
 

 

Dřevo se skrytou strunovou sekačkou

Ležíte vysokém  roughu,  balón nejde odehrát a široko daleko nikdo není ?  Za čtyřicet dolarů vám problém vyřeší tato hůl.  Stisknutím knoflíku se hlava dřeva otevře a strunovou mini sekačkou, poháněnou baterií můžete osekat trávu kolem míče.  A máte po starostech, bogíčko je doma. Že to není podle pravidel?   No, není …..

biddaddy-titlebiddaddy-1
 

 

 

 

 

Vestička pro golfový míč

vestaMáte-li drahé golfové míče,  měl byste jim věnovat  náležitou péči.  Vestička pro každé  Provéčko zajistí ochranu Vaší drahé krabaté kuličky, její správnou provozní teplotu a udrží ji připravenou pro dosažení nejlepšího skore.  Vestička sice stojí 8 dolarů za kus, zato je k mání v mnoha barvách. Pověšená na bagu nebo za opaskem prokáže hodnotnou službu a nadělá mnoho parády.

 

 

Maskovací míče

mimikriballsNebaví vás hledat míče?  Tento výrobek problém vyřeší.  Hledat už nemusíte,  určitě ho nenajdete.  Jestli ano, tak by výrobce měl vrátit peníze. Golfové míče s maskovacím vzorem cejlonské džungle jsou určeny k bleskovému ztracení a oproštění golfisty od namáhavého hledání.  Tří kousky sice stojí 11 dolarů, ale nekupte to.  Za to pohodlí  to určitě stojí. 

 

Tiger Trasgressions – další hloupoučká hra na Tigera Woodse

Tiger_HraPamatujete na hru Ulov si svého Tigera, kde Elin honí Tigera v autě a nakonec ho seřeže golfovou holí?  Tak tady je další hra podobné hladiny pitomosti.  Tiger  Woods drivuje v různém městském prostředí a započítává se počet ran potřebných ke skolení procházející milenky,  než ho dojde prásknout k přenosovému vozu televize.  Ale pozor, nemáte-li IQ alespoň 130 a výše raději ani nezačínejte ….   Spustíte kliknutím na obrázek.  

 

Tvrdá vteřina a půl

napkin-golf-instructionVíte kolik chyb uděláte během jednoho úderu, kolik musíte uhlídat parametrů, kolik věcí najednou máte stihnout? Zvětšete si kliknutím obrázek vlevo a přesvědčete se,  jak málo svému golfu věnujete. Co všechno za vteřinu a půl,  kterou trvá úder, máte mít na paměti.