ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Světová golfová elita míří do Miami

04.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Modrá příšera na Doralu

Slavné hřiště TPC Blue Monster v miamském Doralu, které patří miliardáři Donaldu Trumpovi, bude od 5. do 8. března hostit nejlepší hráče z celého světa. FANTASY 2015: WGC-Cadillac Championship začne svou 9. sezónu a i tentokrát se bude hrát o slušnou částku a to 9 250 000 dolarů.

Světová jednička Rory McIlroy půjde tvrdě po vítězství na WGC-Cadillac Championship ve čtvrtek v 11. 33 místního času a to ve společnosti vítěze European Tour Henrika Stensona a hrdiny amerického Masters Bubby Watsona.

Toto hvězdné trio budou na hřišti Trump National Doral Blue Monster následovat o 11 minut později McIlroyovi kolegové z Ryder Cup týmu Sergio Garcia a Justin Rose,  vítěz WGC-Cadillac Champion z roku 2012, společně s rostoucí americkou hvězdou Jordanem Spiethem.

Zajímavé také bude sledovat Flight v 11:11, kdy na “Modrou příšeru” zaútočí Brooks Koepka, Phil Mickelson a Graeme McDowell, který skončil v první desítce na posledních třech turnajích v Doralu.

Vítěz European Tour Patrick Reed začne obhajobu svého umění v 11:22 v doprovodu kolegy z USA Ryder Cup týmu Jimmyho Walkera a japonské hvězdy Hideki Matsuyami.

Angličan Lee Westwood, který se tento týden stal prvním hráčem v historii, který dosáhl 50 startů ve šampionátu World Golf, půjde mezi posledními a to v 13:01, společně s Američanem Jasonem Dufnerem a jihoafričanem Louisem Oosthuizenem.

Ze světové špičky se nezúčastní jen Tiger Woods a to kvůli zdravotním problémům.

Odkazy: Blue Monster Hřiště na satelitní mapě Loňské zpravodajství

Počet přečtení: 868
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017