obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Golf World Prague proběhl na pražském Výstavišti

07.02.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Veletrh Golf World Prague uzavřel svoje brány. . Čtvrtek a pátek byl vyhrazen odborníkům, sobota a neděle je určena veřejnosti. Pro golfovou výstavu bylo letošní umístění v rámci Výstaviště velni dobré. Na rozdíl od loňska, kdy byla zastrčena dole u fontány, byl  golfový pavilon letos první na ráně a museli jím projít všichni, včetně návštěvníků souběžných veletrhů  Holiday World a Top Gastro.

 

Druhý ročník Golf World Prague na pražském výstavišti otevřel v sobotu a neděli  brány golfové veřejnosti. Předchozí dva dny, čtvrtek a pátek  byly vyhrazeny obchodním a společenským setkáním odborných pracovníků v oboru, rezortů a touroperátorů.
Veletrh měl také význačnou zahraniční účast, což ukazuje na dobrou reputaci českého golfového turisty v zahraničí. Své stánky zde měli zástupci italských, španělských, rakouských, maďarských, tureckých  a slovenských golfových rezortů, cestovky, touroperátoři, Czechtourismus, Czech Golf Travel Association, Czech Golf Consulting, Ingolf a další.
Vystavovali prodejci zboží, prezentují se golfové časopisy a prodejci automobilů, kteří chtěli oslovit prémiovou cílovou skupinu zákazníků.

Golf World Prague proběhl současně s veletrhem cestovního ruchu Holiday Wolrd a gastronomického veletrhu Top Gasto

 

Stránky veletrhu Golf World Prague