Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf World Prague proběhl na pražském Výstavišti

07.02.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Veletrh Golf World Prague uzavřel svoje brány. . Čtvrtek a pátek byl vyhrazen odborníkům, sobota a neděle je určena veřejnosti. Pro golfovou výstavu bylo letošní umístění v rámci Výstaviště velni dobré. Na rozdíl od loňska, kdy byla zastrčena dole u fontány, byl  golfový pavilon letos první na ráně a museli jím projít všichni, včetně návštěvníků souběžných veletrhů  Holiday World a Top Gastro.

 

Druhý ročník Golf World Prague na pražském výstavišti otevřel v sobotu a neděli  brány golfové veřejnosti. Předchozí dva dny, čtvrtek a pátek  byly vyhrazeny obchodním a společenským setkáním odborných pracovníků v oboru, rezortů a touroperátorů.
Veletrh měl také význačnou zahraniční účast, což ukazuje na dobrou reputaci českého golfového turisty v zahraničí. Své stánky zde měli zástupci italských, španělských, rakouských, maďarských, tureckých  a slovenských golfových rezortů, cestovky, touroperátoři, Czechtourismus, Czech Golf Travel Association, Czech Golf Consulting, Ingolf a další.
Vystavovali prodejci zboží, prezentují se golfové časopisy a prodejci automobilů, kteří chtěli oslovit prémiovou cílovou skupinu zákazníků.

Golf World Prague proběhl současně s veletrhem cestovního ruchu Holiday Wolrd a gastronomického veletrhu Top Gasto

 

Stránky veletrhu Golf World Prague