16. ročník golfové výstavy GolfShow

11.03.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Šestnáctý ročník golfové výstavy Golf Show proběhl  na Výstavišti PVA v Praze Letňanech. Navštívili jsme výstavu s kamerou a fotoaparátem. Prohlédli jsme expozice a pořadatelka výstavy Anna Marie Zemplinerová nám výstavu na kameru přiblížila.

Výstava Golf Show měla ve své historii několik směrů. Golfové zboží, vzdělávání, golfová turistika nebo incoming. Letošní Golf Show je charakteristická prezentací služeb pro golfisty. Klasické vystavovatele golfového vybavení, cestovky, časopisy, Klíč ke golfovým hřištím a obvyklá media letos letos výrazně doplňují  služby. Několik vystavovatelů představilo svoji nabídku v oblasti video analýzy švihu, fitttingu holí a příslušenství.  Návštěvníkům  byl  k dispozici  driving range a rady odborníků, kteří s pomocí počítáčů, nástrojů a přístoujů doporučili výběr a konstrukci holí.
Zajímavou novinkou byl  u nás nový typ jednoduchého a přitom extrémně přesného laserového golfového simulátoru Golf Achiever.

Výstava zasloužila návštěvu. Trvala od pátku 11. do neděle 13. března . Výstaviště PVA v Letňanech je pohodlně dosažitelné autem,  s bohatou možností parkování, nebo ještě pohodlněji metrem trasou  C,  jehož konečná stanice Letňany leží právě u Výstaviště.

Průlet výstavou

Anna Marie Zemplinerová – pořadatel výstavy


Stránky Golf ShowStránky výstaviště Letňany …  Výstaviště na satelitní mapě

Z archívu Golf  – výstava Golf Show v letech:
20102009 …. 2008…. 2007….. 2006 …. 2005 ….. 2003….. 2002…..2001 …. 2000

Počet přečtení: 4 944
Komentáře
 • Libor K. napsal:

  Letošní výstava byla katastrofa. Ještě teď mě mrzí, že jsem tam vážil cestu. Těch pár stánků, co tam bylo nestojí ani za řeč. Ze zoufalství, abych nějak ospravedlnil tu cestu, zaplacené vstupné a parkovné, jsem koupil u stánku Komperdel 2x použitou SW za 250 Kč kus. Jinak to bylo úplně o ničem. PROSTĚ ZOUFALSTVÍ !!!!!

 • FV napsal:

  Na vystavu jsme sli s ocekavanim. Mozna jsme jeste porad duverivi. Byla to moje prvni a na dlouho asi posledni vystava Golf show… Vic a odborneji se vam venuji prodavaci v kamennych obchodech. O Pingu je skoda mluvit, tam si vas pomalu ani nevsimnou – to je osobni zkusenost. A vystavovatele obdivuji, ze za tohle jsou ochotni utracet penize…

 • Martin Kabat napsal:

  Golf Show me celkove ponekud zklamala… Oproti minulemu roku bylo v Letnanech ocividne mene stanku. Prakticky jen dve nebo tri golfova hriste, par vyrobcu holi atd.
  Je skvele potkat zname a lidi, co se golfu venuji. Je fajn si zkusit nove hole a strelit pro radost na simulatoru, ale nejak to nema stavu pratele.. Neumim posoudit, cim to je, ale nabizi se, ze je to proste pro vystavovatele drahe. Predstava, ze bych si tam udelal stanek napr ja, jako „maly“ podnikatel v golfu, je pro me nemyslitelna. Skoda, je to nevyuzity potencial.
  Kazdopadne potkat tolik milych znamych lidi , to za to jedine stalo :) DIky vam !

  Martin Kabat, bunkershot.cz

 • Jiří M. napsal:

  pro MK. Tak jsem asi měl kliku. Nahlásil jsem výšku váhu, hendikep, švihnul jsem u tý mašinky, koukali do ní, pak mi přešrouboval hlavu hole, pak druhou, pak mi tu hlavu přehodil na jinej šaft, zase jsem švihal, zase jinej šaft, zase koukali do mašinky a pak mi řekl ty hole, máme je někde napsaný, prachy na ně nemám. Mě to přišlo super. Jinak pravda, vrtulník na golf taky neužiju, ale stejně se mi moc líbil.

 • MK napsal:

  To Jiří M. – tak jste asi měl štěstí, mě taky nechali u Ping švinout (s jedním šaftem a hlavou), délku holí určili podle mé výšky (bez měření, jen dotaz kolik měřím). Když jsem chtěl ještě určit velikost gripu, tak neměli pravítko, následoval tedy dotaz na velikost rukavice a konstatování – OK stačí standard. Takhle si fitting nepředstavuji. Ale chápu – co by člověk zadarmo chtěl, že? Protože si chci pořídit novou sadu holí, tak jsem se s nadějí na uvedenou výstavu rozjel (asi 150km), nebýt toho, že jsem nakonec zajel do třech “kameňáků” a všude se nechal přeměřit a vyzkoušel si jednotlivé demo hole, tak jsem si nakonec vybral.
  Co se týče vrtulníku, tak ten jaksi k mému golfu nevyužiju ;-)

 • rjl napsal:

  Naprostá katastrofa a ztráta času tam kvůli těm 5 stánkům chodit !!

 • Jiří M. napsal:

  Nesouhlasím s MK. Výstava si skouknutí ZASLOUŽÍ.Parkování neposoudím, přijel jsem v pohodě metrem. Ale byli tam Titleisti a Pingové. Taky GolfSmis. Všude jsem si vyzkoušel švihnout, změřili mě na videu, zkusili několik hlav holí a pak řekli ty potřebuješ takovýhle. Samozřejmě každej doporučil ty svoje :-). Taky si dělaj reklamu. A moc se mi líbil vrtulník, pustili mě do něj sednout.
  Metro se hodilo, dal jsem si decku moc dobrýho červenýho u taliánů

 • MK napsal:

  Nemohu s Vámi souhlasit, výstava si návštěvu NEZASLOUŽÍ. Chápu, že si potřebujete udělat reklamu když tam máte stánek. Ještě že vstupenka byla zadarmo a parkování jsme oproti Vámi inzerovanému “výhodnému” parkování za 100 Kč pořídil na vedlejším parkovišti P+R za 10,- Kč  Svou cestu do Prahy jsem tedy využil k návštěvě kamenných golfových obchodů. jinak by to pro mne byl ztracený čas a zbytečné výdaje za palivo. Příští rok si tuto “výstavu” rád nechám ujít.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Square 300 Golf.cz