ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Golf Digest vyhlašoval ceny 2004

11.12.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Slavnostní vyhlášení soutěže Golf Digest Top Amateur a ankety Trenér Roku proběhlo v pátek 10.12. v pražském hotelu Marriot. V turnajové soutěži GD Top Amateur zvítězili Petr Skopový (GC K. Vary) a Zuzana Mašínová (GC Praha). Trenéra roku volili v sms hlasování čtenáři Golf Digestu. Nejvíce hlasů získal Jiří Maglen. Ze svých řad volili nejlepšího trenéra profesionálové. Tím se stal Oldřich Nechanický.Redakce Golf Ddigestu počínaje letošním rokem 2004 vyhlásila amatérský žebříček hráčů, kteří se zúčastnli vypsaných soutěžních turnajů a získali umístění na bodovaných místech. Bodovalo se prvních 36 míst. Zúčastnit se mohli hráči a hráčky všech kategorií s handicapem nebo zelenou kartou. V letošním roce se započítávalo celkem 14 turnajů a závěrečný 15. turnaj, na který byli pozváni už pouze ti hráči, kteří se umístili na předních pozicích žebříčku v kategorii muži a ženy.
V kategorii mužů byl nejlepší Petr Skopový z GC Karlovy Vary, následovaný Romanem Svobodou z GK Čechie a Michaele Slavíkem z GC Poděbrady.
V ženách byla nejlepší Zuzana mašínová z GC Praha, následovaná Stáňou Kopejtkovou RGC M.Lázně a Luckou Šarochovou z GC Erpet.

Anketa trenér roku dala čtenářům Golf Digestu možnost vybrat si nejlepšího trenéra. Stal se jím Jiří Maglen, působící v Beskydském golfovém klubu, následovaný Miroslavem Brtkem a Pavlem Hepnarem.

Svého nejlepšího volili také sami profesionálové. Vybrali Oldřicha Nechanického, vynikajícího trenéra působícího v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

Příjemný večer v prostorách hotelu Marriot moderovala Lucie Výborná.

Výsledky soutěže GD Top Amateur:
muži
   
ženy

Výsledky SMS ankety Trenér roku: zde
 

Počet přečtení: 843
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017