Golf.cz Tour 2011 – poslední turnaj na Albatrossu

05.10.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

Závěrečný turnaj Golf.cz Tour 2011 se uskutečnil na perfektně připraveném hřišti Albatross Golf Resortu u Prahy. Načasování bylo dokonalé, turnaj se konal poslední den krásného letního počasí. Slunečné počasí s teplotou kolem 25 stupňů, se svěžím ochlazujícím větříkem vytvořil správné prostředí pro hru.
Turnaj se hrál na body Stableford s kanon startem ve třech kategoriích. Zvítězili David Staněk,  MissGolf 2008 Karolína Rédlová (na titulním snímku)  a Juraj Boršoš.
Majitel hřiště i pracovníci resortu jsou posedlí dokonalostí a v resortu je to vidět. Hrací plochy byly v dokonalém stavu,  greeny jako zrcadla, dokonalé okraje bunkerů snad stříhaly manikérky a písek v nich někdo určitě vyžehlil žehličkou.
V nádherné klubovně se dobře sedělo a na fantastický guláš místního kuchaře bude autor těchto řádek dlouho dojatě vzpomínat. Třešničkou všeho je však káva, kterou místní barmaní umějí moc moc dobrou.
První ročník úspěšné Golf.cz Tour skončil. Za čtrnáct dní se hráči a pořadatelé sejdou na večeru, kde bude vyhlášen celkový vítěz. Ten obdrží  zájezd pro Portugalska pro dva, v pětihvězdičkového Marriottu na čyři noci a tři fee na hřiště Praia del Rey, samozřejmě se zpátečními letenkami.

Na shledanou za rok na Golf.cz Tour 2011.

Odkazy: … Golf.cz Tour 2011Albatross GRVýsledky