Golf.cz předala výtěžek z turnajů Nadačnímu fondu Pink Bubble

10.01.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Martin Kučera, Martina Šmuková a Renáta Němcová.

Ve čtvrtek 10. ledna převzaly v sídle společnosti Golf.cz s.r.o., provozovatele webového portálu www.golf.cz, zástupkyně Nadačního fondu Pink Bubble výtěžek z turnajů Golf.cz Tour a Golf.cz Open Tour 2012.

Cílem Nadačního fondu Pink Bubble je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Za Nadační fond Pink Bubble se předání zúčastnila ředitelka Martina Šmuková s kolegyní, manažerkou projektů, Renátou Němcovou. Za Golf.cz předával výkonný ředitel Martin Kučera, přítomni byli jednatelé Golf.cz Adam Křikava a Ivan Paggio.

Celková vybraná částka činila 49 600,-Kč.

Martina Šmuková

Z této částky půjde přímo 15 000 korun na podporu maminky dvou synů Evy H., která v patnácti letech prodělala onemocnění lymfatických uzlin. Celý příběh si můžete přečíst a také podpořit zde.

Druhá část výtěžku pomůže zajistit ozdravný pobyt třicítky pacientů ve Velké Úpě na konci března tohoto roku.

Peníze získal Golf.cz prostřednictvím soutěže trouble shot po každém ze zmíněných turnajů. Zúčastněný hráč si zakoupil jednotlivé odpaly a v případě, že byl nejblíže jamce či trefil chip-in, stal se vítězem soutěže a získal green fee na daném hřišti.

Tímto bychom rádi velice poděkovali všem hráčům, hráčkám a hřištím, kteří přispěli svou hrou a podporou Nadačnímu fondu Pink Bubble!

Odkazy: … Nadační fond Pink BubbleGolf.cz Tour …  Golf.cz Open Tour

 

.