Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf bez bariér v režii Konta Bariéry

06.04.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

(Konto Bariéry) Ve dnech 21. a 22. května se bude konat v České republice historicky první mezinárodní golfový turnaj s velkou účastí profesionálních handicapovaných hráčů golfu z celé Evropy. Hrát bude i náš úspěšný evropský šampion, handicapovaný golfista,  M. Lidinský.

Turnaj se bude konat na Darovanském Dvoře. Na jeho uspořádání se Konto BARIÉRY dpodílí s  Českou asociací handicapovaných golfistů (CZDGA)

Chceme ukázat veřejnosti, handicapovaným sportovcům a především mladým lidem po úrazu, klientům Konta BARIÉRY, že golf je sport vhodný pro lidi s handicapem. Jde o velice férový sport, který nabízí možnost aktivního trávení volného času i těm, kteří se do jiných, tvrdších a ostřejších sportů bojí pustit. Jde o jeden z mála sportů, kde vedle sebe mohou hrát hráči zdraví a hráči handicapovaní.

Na Darovanském dvoře proběhne regulérní turnaj na úpravu handicapu (v neděli 22. května) i exhibice (v sobotu 21. května), na které budou prezentovat svoje umění zahraniční golfové hvězdy. Řada vynikajících českých paralympijských sportovců (atleti, plavci, lyžaři, cyklisté a další) se přijede na turnaj podívat a většina z nich si poprvé vyzkouší možnosti této hry v rámci sobotní golfové akademie.

Připravíme dva krásné dny plné fair play zábavy a příjemných společenských setkání. Turnaj bude moderovat v sobotu Marek Eben, v neděli Ondřej Hejma a zúčastní se ho zajímavé osobnosti z oblasti kultury, sportu i politického života, které svojí účastí akci podpoří. Přijedou i úspěšní podnikatelé a dobří golfisté, kteří si chtějí zahrát s lidmi s postižením a finančním příspěvkem podpořit samotnou akci a také projekt Sport bez bariér, v jehož rámci Konto BARIÉRY podporuje aktivity handicapovaných sportovců.

Zveme vás, přihlaste se na náš turnaj a podpořte „GOLF BEZ BARIÉR“
Volné flighty jsou ještě k dispozici.

Přihláška do turnaje 

Finanční příspěvky jsou daňově odečitatelnou položkou.
Pro zjištění detailních podmínek poskytnutí daru a uzavření darovací smlouvy se spojte s ředitelkou nadace paní Boženou Jirků ( tel. 224 230 216, e-mail: bozena.jirku@bariery.cz)