Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf Academy Pavel Nič

17.07.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Golfová akademie Pavla Niče je jedno z předních českých pracovišť, odkud vycházejí hráči pro úspěchy a mistrovské tituly v amatérském i profesionálním  golfu. Od roku 1993 dosáhli odchovanci Pavla Niče pětačtyřiceti národních a mezinárodních mistrovských titulů.  Trenérskou dílnou nejstaršího z Ničů prošly hvězdy českého golfu jakými byly Gabriela Teisingová, Petra Kvídová, Roman Svoboda, Lucie Šarochová, Zuzana Mašínová a dnes již čtyřnásobný profesionální mistr ČR  Petr Nič.
Pavel Nič byl také trenérem reprezentačního týmu České republiky. V současné době jsou vizitkou  akademie přední čeští hráči Petr Nič, Klára Spilková, Kateřina Krásová nebo Vojta Dostál.    Kromě uvedených vychovává  Pavel Nič ve své  akademii další mladé talenty, které se již důrazně prosazují na mládežnických turnajích a připravují se na vstup do světa velkého golfu. 

Golf Academy Pavel Nič  pracuje s nejmodernějšími prostředky a poznatky. Samozřejmostí je videoanalýza, spolupráce s lékaři,  psychology a fyzioterapeuty, odborná úprava holí a výstroje.
Golf Academy má bohatý doprovodný program se  studijními  výjezdy na zahraniční hřiště po celém světě,  tréninkovými  pobyty a běžnou golfovou turistikou.

V Golf Academy  působí pod vedení Pavla Niče v současnosti devět trenérů a několik  externistů.  Akademie má základnu v areálu Golf Klubu Čechie.

Nové internetové stránky akademie najdete na adrese www.pavelnic.com


foto © Ivan Paggio