DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Garcia doživotním členem European Tour

22.10.2017 | BonnyPlowman | publikováno v rubrice Novinky
A A A
GarciaETLifeMember

Sergo Garcia a Keith Pelley

(europeantour.com) Sergio Garcia, úřadující šampion Masters obdržel doživotní členství v European Tour.  Třináctinásobný vítěz European Tour  bude 53. hráčem exkluzivního seznamu a po Balesterosovi a Olazábalovi třetím Španělem, který toto ocenění získal.

Na seznamu doživotních členů najdeme kromě jmenovaných Španělů slavné hráč jako např. Henry Cotton, Bernhard Langer, Sandy Lyle, Nic Faldo, Arnold Palmer, Colin Montgomerie, Ernie Els, Greg Norman, Martin  Rory Mc Ilroy a další hvězdy světové golfu.

Sedmatřicetiletý hráč obdržel ocenění z rukou šéfa European Tour Keitha Pelleyho při slavnostní večeři prezidenta klubu Valderrama, konané u příležitosti Andalucie Valderrama Master 2017, hostdd by Sergia Garcia.

Garcia má v současné době nan kontě 31 profesionálních vítězství, včetně deseti na US PGA Tour a pět na Asijské Tour. Ryder Cupu se zúčastnil osm soutěží a přispěl k pěti evropským vítězstvím.

“Je to pro mě neuvěřitelná čest,” řekl Garcia. “Být připojen k  Sevemu  a José Mariovi  na seznam čestných členů European Tour je úžasné a připojuje se to k mým letošním životním změnám, na hřišti i mimo něj.”

Počet přečtení: 925
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017