Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Finální den v Maroku

03.04.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V posledním kole turnaje Lalla Merem Cup Klára  Spilková zahrála fenomenálních 69 ran. Obloha se trochu zatáhla, tak bylo na golf velmi příjemné počasí, které Kláře vyhovovalo. Šla velmi vyrovnaně, na patnácté a šestnácté jamce se jí podařilo proměnit dva dvacetimetrové paty, které jí pomohly k třem berdíkům v řadě.

Některé hráčky byly trochu unavené. V noci ze soboty na neděli se totiž v Maroku měnil čas a tak se spalo o hodinu méně. Klára ale startovala až v devět čtyřicet. S výsledkem je Klára nad míru spokojená, sedmé místo nečekala. Hlavním cílem pro ni bylo projít cutem. Takže, podle jejích slov je to „ takové příjemné plus.“ Turnaj v Maroku se Kláře velmi líbil. Nyní už se může těšit do Francie na turnaj La Nivelle Ladies open v jižní Francii, který se hraje od 13. do 15. dubna.

Zajímavostí bylo, že jsme ještě v sobotu večer seděly se Zuzanou Kamasovou na večeři a říkaly si, jak by to bylo fajn, kdyby Zuzana vyhrála, aby získala plnou kartu LET a mohla tak dělat Kláře společnost na všech turnajích. Podařilo se jí to a Zuzka dnes na hřišti ve své žluté sukni opravdu zazářila. Byl to boj, Němka Caroline Masson se snažila útočit, ale na předposlední jamce zahrála bogey a na poslední par. Zuzana vše ustála a na poslední jamce si vysloužila velký potlesk.


 Aneta Zárubová