Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Finalistky MissGolf – Šideri Váňová

17.11.2015 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

VanovaSideri1Soutěž MissGolf vstoupila v tomto roce již do 15. ročníku. Stejně jako v minulých letech budou dívky na finálovém večeru soutěžit o korunky MissGolf, dvou Vicemiss, Miss Sympatie a Miss Fotogenie. Do finále se dívky probojovaly z golfového turnaje, internetového hlasování a dovolbou poroty. Všechny najednou uvidíte na finále v Divalde Hybernia v neděli, 29. listopadu večer. Každý den přestavíme jednu z finalistek MissGolf 2015 v pořadí podle výsledků internetového hlasování.

Šideri Váňová, 169 cm, 97-65-99, GK Čechie, hcp PRO
Jmenuji se Šideri Váňová pocházím z lázeňského města Karlovy Vary. Sportu se Věnuji od malička, ve 4 letech jsem začala s tenisem, se kterým jsem skočila v mých 13, kdy jsem se začala naplno věnovat golfu. Moje golfové krůčky začínaly na malebném resortu v Karlových Varech. Ve svých 19 letech, jsem přešla do Pražského Clubu Čechie, který jsem reprezentovala pět let. Za dobu působení v tomto clubu jsme získaly dva mistrovské tituly, jeden titul více Mistrů extraligy a uhrály historický úspěch na turnaji Mistrů Evropských Zemi, kdy jsme dovezly bronzovou medaili. V průběhu působení v Praze jsem začala studovat tělovýchovnou fakultu, kterou jsem dokončila s bakalářským titulem loni v lednu. Bylo to velice náročné období,které mi však přineslo spousty trenérských licencí např.: jsem trenérem sjezdového lyžování a běžeckého lyžování , instruktor aerobiku, fitness, mám atestaci na sportovní masáže, vyživového poradce a v neposlední řadě jsem trenér golfu s licencí A. V roce 2013 moje kroky směřovaly do profesionální sféry, rozhodla jsem se živit golfem. Přestup nebyl jednoduchý a v začátcích nebyly výsledky idelální. Pustila jsem se do tvrdého tréninku a začala pracovat na všech složkách, dalo by se říct,že jsem změnila celý můj život po všech směrech. Nyní jsem členkou Golf Clubu Hostivař, kde trénuji sebe, ale i své klienty.
Účastním se největších Českých turnajů PGAC (české profesionální asociace), zároveň turnajům v zahraničí druhé nejvyšší evropské ligy (Ladies Europien Tour Access). Minulý měsíc jsem postoupila na turnaji v Maroku do final stage, která se odehraje od 18.-22.12.2015 opět v Maroku a budu bojovat o postup do nejvyšší evropské soutěže Ladies Europien Tour.
Nyní se věnuji nejen tvrdému tréninku, ale také nadačnímu fondu Pinkbuble, který plní přání dětem s onkologickým onemocněním.Tento rok jsem dále navázala spolupráci s nadačním fondem Impuls, kde se zaměřujeme na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou. Pomáhám také dětskému domovu s různými sbírkami. Jedna odstartuje v příštím týdnu. Dále pracuji na svém blogu o zdravém life stylu, kterým chci motivovat nejen své fanoušky, ale také širokou veřejnost.
Můj program je velice nabitý, ale přesto si nacházim čas na své koníčky, kterými jsou :četba, cestování, móda a vzdělávání.
Sport a charita se staly mojí životní cestou. Mým snem je motivovat lidi, vytvořit vlastní charitativní nadaci, pomáhat lidem, kteří neměli v životě takové štestí a hrát LPGA v Americe.Můj program je velice nabitý, ale přesto si nacházim čas na své koníčky, kterými jsou :četba, cestování, móda a vzdělávání.
Sport a charita se staly mojí životní cestou. Mým snem je motivovat lidi, vytvořit vlastní charitativní nadaci, pomáhat lidem, kteří neměli v životě takové štestí a hrát LPGA v Americe.

Fotogalerie Šideri Váňové:

.